auto-kar13 opinie o “auto-kar
Ocena: 1.44 Skala:1- 5
auto-kar Ocena: 1.44/5(28.89%) Glosow: 9

Adres:63-435 Sośnie, ul. Sosnowa 9

Telefony/fax: 791-218-539

Właściciele:Karol Rasiak

Działalność:Tapicerstwo Samochodowe

Inni użytkownicy znaleźli tą firmę szukając:

 • auto-kar sośnie
 • auto-kar karol rasiak
 • oszust auto karFirmy wielkopolskie .
Możesz napisać opinię

13 opinie o firmie “auto-kar”

 1. Lukasz:

  krętacz, cham i oszust…. omijajcie te firmę szerokim łukiem.. regenerowali mi konsole… gdybyście ją zobaczyli szok… dla zainteresowanych jakością usług Pana Karola Rasiaka mogę wysłać fotki naprawionych konsol… zero szacunku dla klienta… jak mu powiedziałem ze nie chce takich konsol kazał mi odesłać je za pobraniem lecz paczki nie chciał odebrać- że niby nie zrobiłem z opcją otwarcia przed zapłaceniem- taka wymówka bo nic tam ciekawego do oglądania nie było… wysłałem mu pismo reklamacyjne lecz też nie chce odebrać:-) nawet sobie nie wyobraża ile sobie robi problemów… ciekawe czy wezwanie sądowe odbierze:-) bo wkrótce takie dostanie… uważajcie na tego typa, bo szkoda czasu, nerwów i własnych pieniędzy. jakby ktoś miał jakieś pytania dzwońcie:515-419-170 Pozdrawiam.

  Ważna opinia. Dobra czy kiepska: Dobre 14 Słabe 0

 2. Marcin:

  Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej firmie. Usługa renowacji deski rozdzielczej za którą zapłaciłem 900 zł to kpina i jawne oszustwo. Deska nadaje się tylko na śmietnik. Zapewnienia o idealnej naprawie i gwarancji na wystrzał bo bajki i wielkie oszustwo. Prowadzą sprzedaż bez jakiegokolwiek potwierdzenia a na prośbę o wystawienie faktury zostałem wyzwany i poniżony. Niech nikt się nie daje nabierać na żadne zapewnienia o idealnej naprawie czy gwarancję ponownego wystrzału.
  Ta firma to WIELKIE OSZUSTWO a osoby z którymi przeprowadzałem transakcję to BANDYCI I ZŁODZIEJE. Na każde moje słowo posiadam dowody w postaci nagranych rozmówi treści smsow w których zostałem wyzwany i poniżony wraz z moją rodziną. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED JAKIMKOLWIEK KONTAKTEM Z TĄ FIRMĄ. Ich konta na allegro to : auto-kar2 oraz auto_karol

  Ważna opinia. Dobra czy kiepska: Dobre 11 Słabe 0

  smogiii:

  Czytam te wasze śmieszne komentarze i nie mogę się nadziwić!!! Marne Handlarzyny… Próbujecie OSZUKIWAĆ Ludzi wciskając im oklejane konsole zamiast kupić Nowe… Próbujecie zaoszczędzić pare złotych a jak coś jest nie po waszej myśli to żale wylewacie wielkie. JEDYNI OSZUŚCI KTÓRYCH TU WIDZE TO WY. A firma auto-kar akurat jest według mnie na przyzwoitym poziomie. Robiłem tam fotel i jestem Zadowolony.

  Gorąca dyskusja. Co sądzisz? Dobre 2 Słabe 12

  lukasz1976:

  Uwaga na Auto-Kar Rasiak nr tel 793 685 102 Cham,prostak,oszust inie mam pretensji o fuchę, którą odwalił (paprok nie umrze fachowcem), ale o te wyzwiska pod moim adresem przy próbie reklamacji. Omijajcie go szerokim łukiem!!!! Czytajcie opinie o Auto Kar 99% negatywy!!!!!!!!! Wchodzicie na stronę dodajoszustapl, opisujcie swoje historie z tą parafirmą. POMAGAJMY SOBIE!!!

  Ważna opinia. Dobra czy kiepska: Dobre 10 Słabe 0

  Tomek:

  Ja tam z tej firmy jestem zadowolony. Konsola wykonana solidnie. Ci którzy mają jakieś pretensje powinni kupić orginał a nie tanim kosztem walić w hu–. i naciągać klientów.

  Gorąca dyskusja. Co sądzisz? Dobre 1 Słabe 10

  SŁAWEK:

  Ja też miałem okazje skorzystać z usług tej pseudo firmy.Na allegro wystawia aukcje ‚pasy naprawa,regeneracja’.
  Opis aukcji;
  ”Witam na mojej aukcji przedmiotem licytacji jest pas do samochodu osobowego po fachowej naprawie której dokonała nasza firma… Po zamontowaniu pasa nie zapala się błąd. Dajemy gwarancję na ponowne zablokowanie i działanie pasa. Pasy do ponownego wystrzału.. Nasza firma zajmuje się kompleksową Regeneracją Pasów do wszystkich typów pojazdów… Zapewniamy najwyższą jakość usług. Więcej informacji pod podanym niżej nr. tel.791-218-539 Licytacja dotyczy jednego pasa…”
  Nie dajcie się nabrać,wystawia aukcje tylko dlatego żeby jej nikt nie wygrał ,i co za tym idzie nie było negatywnych komentarzy ,których ma setki.Wracają do moich pasów PEUGEOT 508 ” naprawionych ” u tego buraka ,tragedia!!! brak pirotechniki!!! brak kasety z kulkami !!!brak napinacza!!!
  Po tej profesjonalnej naprawie musiałem zakupić nowe.Ten oszust oszukał już wielu, nie dajcie się nabrać.Pozdrawiam S.

  Ważna opinia. Dobra czy kiepska: Dobre 9 Słabe 0

  Krystian:

  wszystkie negatywne komentarze są jak najbardziej wiarygodne.Ja również zostałem oszukany.Teraz postanowiłem zgłosić sprawę na policję. Prosiłem tego pana o jakiś dokument z wykonanej usługę ale również się nie doczekałem. Teraz składam doniesienie do Urzędu skarbowego.Zachęcam wszystkich do podjęcia podobnych kroków gdyż oszustwa i braku profesionalizmu nie można odpuszczać.

  Ważna opinia. Dobra czy kiepska: Dobre 7 Słabe 0

  miki:

  ja tam polecam tą firmę nigdy nie było z nią problemów.

  Czy ta opinia jest pomocna ? Dobre 0 Słabe 5

  oni:

  to że usługa jest kiepsko zrobiona nie świadczy o tym że ktoś został oszukany. takie kokpity klei się ręcznie i pewnie nie zawsze wszystko wyjdzie. Nie wierze że ta firma nie uwzględniła by reklamacji.

  Czy ta opinia jest pomocna ? Dobre 0 Słabe 6

  adam:

  Wszystkie negatywy jak najbardziej prawda
  Oszukują ludzi,namawiają na zakup lub usługę poza allegro.Naprawa kokpitu konsoli polega u nich na klejeniu pianą budowlaną i szpachlą .następnie jest przyklejona na całość tania cerata …

  Stracicie pieniądze !!!

  Ważna opinia. Dobra czy kiepska: Dobre 6 Słabe 1

  edi:

  Witam ta firma to dno paranoja i chamstwo wyzwiska o zwrocie gotówki nie ma mowy tylko zniszcza ci deske i nerwy przeszczegam naprawde uwaga

  Czy ta opinia jest pomocna ? Dobre 3 Słabe 1

  ROBERT:

  Witam OSTRZEGAM wszystkich przed oddawaniem do tego człowieka pasów do regeneracji.Naprawa miała polegac na wymianie nabojów(bez zadnych oporników) i przygotowanie do normalnej eksploatacji czyli normalne sciaganie pasów na rolki po odpieciu.Po miesiącu od wysłania(termin naprawy ok.7 dni tak twierdził w trakcie rozmowy tel.)i kilkukrotnych ponagleniach wreszcie paczka dotarła do mnie i OGROMNE ROZCZAROWANIE z 7 szt. które wysłałem 3 kompletnie zniszczone bez jakichkolwiek szans na powtórną naprawe a 4 szt.mniej zniszczone ale dały sie naprawic oczywiście u kogo innego.Kupiłem inne pasy zeby załozyc klientowi do auta.Oczywiście kontakt z tą osobą był zobligował sie do zwrotów kosztów ale niestety do dnia dzisiejszego (temat z maja)brak kasy u mnie na koncie.Sprawa jest w kancelarii prawnej i kwit z paczki pobraniowej która dostałem (oczywiście bez faktury o która prosiłem)wyladuje w Urzedzie Skarbowym adekwatnym do miejsca działalnosci firmy auto-kar.

  Czy ta opinia jest pomocna ? Dobre 1 Słabe 0

  ROBERT:

  Witam OSTRZEGAM wszystkich przed oddawaniem do tego człowieka pasów do regeneracji.Naprawa miała polegac na wymianie nabojów(bez zadnych oporników) i przygotowanie do normalnej eksploatacji czyli normalne sciaganie pasów na rolki po odpieciu.Po miesiącu od wysłania(termin naprawy ok.7 dni tak twierdził w trakcie rozmowy tel.)i kilkukrotnych ponagleniach wreszcie paczka dotarła do mnie i OGROMNE ROZCZAROWANIE z 7 szt. które wysłałem 3 kompletnie zniszczone bez jakichkolwiek szans na powtórną naprawe a 4 szt.mniej zniszczone ale dały sie naprawic oczywiście u kogo innego.Kupiłem inne pasy zeby załozyc klientowi do auta.Oczywiście kontakt z tą osobą był zobligował sie do zwrotów kosztów ale niestety do dnia dzisiejszego (temat z maja)brak kasy u mnie na koncie.Sprawa jest w kancelarii prawnej i kwit z paczki pobraniowej która dostałem (oczywiście bez faktury o która prosiłem)wyladuje w Urzedzie Skarbowym adekwatnym do miejsca działalnosci firmy auto-kar. Karol Rasiak sośnie

  Czy ta opinia jest pomocna ? Dobre 1 Słabe 0

Napisz opinię

Wybierz ocenę:
auto-kar Ocena: 1.44/5(28.89%) Glosow: 9

Zobacz opinie