Mobile Vikings

Mobile Vikings

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Mobile Vikings. Oferta Mobile Vikings skupia się wyłącznie na pakietach na kartę. Jest to wirtualny operator który działa w Polsce za pośrednictwem infrastruktury sieci T-Mobile i Play.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o Mobile Vikings

Mają ciekawe oferty, ale jedno mnie zastanawia. Jak jest z zasięgiem w tej...

Ocena: 5.00 / 5

Jestem Vikingiem już od roku,mogę już coś o tym...

Oferta "No Limits" najlepsza na rynku, przebijają nawet Nju Mobile; niby Nju...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 7 recenzji

5
avatar

Mają ciekawe oferty, ale jedno mnie zastanawia. Jak jest z zasięgiem w tej sieci? Mógłby ktoś powiedzieć kto ma u nich telefon?

Kubi 2018-08-14 09:29:37

avatar

Ocena: 5.00 / 5

Jestem Vikingiem już od roku,mogę już coś o tym operatorze powiedzieć.Nigdy nie miałem żadnych problemów z połączeniami czy zasięgiem.Wszystkie zasady są na tyle jasne i zrozumiałe że nie musiałem korzystać z usług konsultanta.Oferta NoLimit jest już dzisiaj standartem,W tym temacie nie może być już żadnych wątpliwości.Oferta na kartę daje dodatkową pewność że nie można nikogo naciągnąć na wiadomości i połączenia premium,poza doładowaniem nie może być żadnych dodatkowych kosztów.Jednym słowem darmowe zabezpieczenie przed pomyłkami i naciągaczami.Rozliczenia transmisji danych są super,kumulacja pozostałych GB daje dodatkowe możliwości,nigdy nie wiadomo ile będziemy potrzebować a pozostałe nigdy nie przepadną.Mogę polecić z czystym sumieniem.Dodatkowo jest możliwość płatności punktami zdobywanymi za pomocą kodu referencyjnego.No właśnie proszę skorzystać z mojego kodu tD6ohbJ korzyści są obopólne.

jarex34 2018-07-25 06:58:37

avatar

Oferta "No Limits" najlepsza na rynku, przebijają nawet Nju Mobile; niby Nju daje więcej GB po pół roku, ale... trzeba czekać pół roku; na start - MV zamiata. Byłem w Nju przez dwa miesiące, potem przeskoczyłem do MV, bo jednak optymalizacja ceny do jakości wygrywa, a samo przejście do MV zajęło mi mniej czasu niż pewnie mi zajmie pisanie tej opinii ;) Stosunek cena/jakość/zasięg bardzo dobry, zero problemów z zasięgiem w dużych miastach (we Wrocławiu LTE praktycznie cały czas), dobry zasięg w średnich miastach, w małych miejscowościach i na prowincji zasięg przynajmniej jest, co nie zawsze mogłem powiedzieć o Orange i czego nadal nie mogę powiedzieć o Plusie (w którym mam numer służbowy). Mocno polecam.

Rann 2018-03-23 11:16:49

avatar

Cześć. Jestem w Mobile Vikings od sierpnia 2017 roku. Mogę zdecydowanie polecić tego Operatora. Miałem możliwość posiadania abonamentu u „największych graczy” ale dopiero Mobile Vikings spełnia moje oczekiwania.
Autodoładowanie z karty co miesiąc za 29 zł daje mi dodatkowe 2 GB internetu do 15 standardowych, czyli łącznie 17 GB co miesiąc które się kumulują z kolejnym miesiącem jak nie wykorzystasz. Ja na chwilę obecną mam już 65,6 GB i nie daję rady tego wykorzystać  . Prawdziwe NO LIMIT, smsy, mmsy, stacjonarne, komórki, bardzo dobry zasięg i prędkość Internetu.
Szczerze polecam i zapraszam do rodziny Vikingów. Jeżeli chcesz się przenieść dzięki mojej opinii proszę o podanie mojego kodu referencyjnego: ARdjrw .
Dzięki poleceniu mojej osoby zyskasz 19 punktów = 19 zł do wykorzystania na przyszłe doładowania


tomek 2018-01-08 08:07:11

avatar

Mają całkiem przystępne ceny. Minusem jest brak ofert na abonament ale dla osób które nie chcą mieć umowy na czas określony jest to całkiem fajna sprawa. Ja jestem zadowolony - no i nazwa całkiem spoko ;)

krzychu 2017-10-09 10:00:47

avatar

Nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje.

cold 2017-02-09 14:44:32

avatar

Szkoda że nie maja oferty na abonament, tylko na kartę.

sheistheone 2017-01-13 11:03:58

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter