Mobile Vikings

Mobile Vikings

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Mobile Vikings. Oferta Mobile Vikings skupia się wyłącznie na pakietach na kartę. Jest to wirtualny operator który działa w Polsce za pośrednictwem infrastruktury sieci T-Mobile i Play.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o Mobile Vikings

Cześć. Jestem w Mobile Vikings od sierpnia 2017 roku. Mogę zdecydowanie...

Mają całkiem przystępne ceny. Minusem jest brak ofert na abonament ale dla...

Nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje.

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 4 recenzji

5
avatar

Cześć. Jestem w Mobile Vikings od sierpnia 2017 roku. Mogę zdecydowanie polecić tego Operatora. Miałem możliwość posiadania abonamentu u „największych graczy” ale dopiero Mobile Vikings spełnia moje oczekiwania.
Autodoładowanie z karty co miesiąc za 29 zł daje mi dodatkowe 2 GB internetu do 15 standardowych, czyli łącznie 17 GB co miesiąc które się kumulują z kolejnym miesiącem jak nie wykorzystasz. Ja na chwilę obecną mam już 65,6 GB i nie daję rady tego wykorzystać  . Prawdziwe NO LIMIT, smsy, mmsy, stacjonarne, komórki, bardzo dobry zasięg i prędkość Internetu.
Szczerze polecam i zapraszam do rodziny Vikingów. Jeżeli chcesz się przenieść dzięki mojej opinii proszę o podanie mojego kodu referencyjnego: ARdjrw .
Dzięki poleceniu mojej osoby zyskasz 19 punktów = 19 zł do wykorzystania na przyszłe doładowania


tomek 2018-01-08 08:07:11

avatar

Mają całkiem przystępne ceny. Minusem jest brak ofert na abonament ale dla osób które nie chcą mieć umowy na czas określony jest to całkiem fajna sprawa. Ja jestem zadowolony - no i nazwa całkiem spoko ;)

krzychu 2017-10-09 10:00:47

avatar

Nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje.

cold 2017-02-09 14:44:32

avatar

Szkoda że nie maja oferty na abonament, tylko na kartę.

sheistheone 2017-01-13 11:03:58

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter