PROVIDENT

PROVIDENT

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o PROVIDENT PROVIDENT działa na całym świecie od 15 lat. Oferuje pożyczki ratalne. Oferują możliwość otrzymania dużej ilości gotówki, którą trzeba spłacić w ratach. Ilość rat zależy od pożyczkobiorcy. PROVIDENT oferuje: - pożyczka samoobsługowa (przyznawana przez Internet) - pożyczka z ratą miesięczną - pożyczka z ratą tygodniową - pożyczka konsolidacyjna ( zastępujemy kilka pożyczek jedną od Providenta ustaloną na indywidualnych warunkach.

Zalety

szybka wypłata pożyczki

Wady

drogie pożyczki

Ostatnie 3 opinie o PROVIDENT

Byłam zmuszona jakiś czas temu wziąć pożyczkę i skorzystałam z oferty...

Co prawda prowizja nie mała ale jest pewność że się otrzyma pożyczkę....

Gdy potrzebowałem pożyczki a żadna inna firma nie chciała mi jej udzielić,...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 5 recenzji

5
avatar

Byłam zmuszona jakiś czas temu wziąć pożyczkę i skorzystałam z oferty PROVIDENT i jestem zadowolona. Udało mi się ją bardzo szybko spłacić.

frodka 2018-02-05 09:34:07

avatar

Co prawda prowizja nie mała ale jest pewność że się otrzyma pożyczkę. Nawet gdy mamy niewielkie problemy finansowe z inna firmą. Polecam wszystkim zadłużonym i tym 'czystym' !

MarekZegarek 2017-11-17 05:11:42

avatar

Gdy potrzebowałem pożyczki a żadna inna firma nie chciała mi jej udzielić, pojawił sie Provident. Przysłali konsultanta i w niecałą godzinę otrzymałem pieniądze. Polecam wszystkim, znają sie na kliencie i wiedzą co dla niego najlepsze!

guarder 2017-11-17 05:10:29

avatar

Provident jest chyba najbardziej zaufaną firmą ze wszystkich tych ''pożyczek - chwilówek'', przynajmniej w mojej opinii. Osoby, które pobierają raty to nie są typowi bankierzy czy komornicy, a zwykli ludzie, jak każdy z nas, dlatego relacja klient - firma, jest zdecydowanie bardziej przyjazna.

Daniela 2017-10-09 08:24:00

avatar

Jedna z lepszych ofert przy pożyczkach ratalnych.

antra 2017-01-10 07:42:59

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter