Emag - czy warto?

Emag- to wielobranżowy sklep internetowy.

Zalety:

- Szeroka oferta produktów
- Darmowa dostawa i zwrot
- 96% pozytywnych opinii kupujących
- Setki znanych marek

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla " Emag". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o " Emag":

Bardzo duży asortyment, jak trafiłem na emag to przejrzałem z grubsza co mają i na prawdę każdy tam może...
Emag nie jest wyjątkowy w niczym, szczerze to zdecydowanie odbiega od tanich chińskich sklepów, dlatego nie polecam...
Okej, ale czy jesteście pewni że emag się tak bardz opłaca? Osobiście wolę sklepy chińskie, asortyment podobny a...

Wszystkie opinie o Emag (9):

walczak2 3 lata temu Bardzo duży asortyment, jak trafiłem na emag to przejrzałem z grubsza co mają i na prawdę każdy tam może znaleźć coś dla siebie.
0
Franek 3 lata temu Emag nie jest wyjątkowy w niczym, szczerze to zdecydowanie odbiega od tanich chińskich sklepów, dlatego nie polecam tam robić zakupów. Lepsze jest aliexpress na przykład.
0
Pantera9 3 lata temu Okej, ale czy jesteście pewni że emag się tak bardz opłaca? Osobiście wolę sklepy chińskie, asortyment podobny a ceny lepsze.
0
Listonosz15 3 lata temu Nie ma się czego obawiać, po prostu mają tanio i to jest ich wielka zaleta. Oprócz tego podoba mi się ich strona, jest bardzo przejrzysta i intuicyjna.
0
Kubi 3 lata temu Muszę przyznać, że niektóre ceny mają zabójczo niskie! Ktoś robił tam więcej zakupów, bo trochę to podejrzane?
0
IgaR 3 lata temu znam ich pod nazwą agito.pl, korzystałam jeszcze prze zmianą nazwy. Mają rewelacyjne promocje, trzeba sprawdzać co jakiś czas. Zawsze mają darmowy zwrot.
0
saiff 4 lata temu Czekam na więcej komentarzy :D Wypatrzyłem sobie ostatnio kilka rzeczy i zastanawiam się nad kupnem, bo do końca nie jestem przekonany...
0
Misiek 4 lata temu Cześć! Ostatnio natchnąłem się na ten sklep internetowy i nie mogę uwierzyć w tak niskie ceny niektórych produktów. Dodatkowy plus to darmowa wysyłka i zwrot. Jednym słowem- świetnie!
0
lola 4 lata temu Robiłeś zakupy na Emag.pl? wyraź swoją opinię.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności