4home.pl - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "4home.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "4home.pl":

Bezproblemowy zwrot gotowki przy rezygnacji z zamowienia. Duży plus
Zgadzam się, że można tam znaleźć prawie wszystko. Osobiście kupiłem narzędzia do pracy w ogrodzie, bo...
Moja opinia na temat tego sklepu jest pozytywna, dosłownie można znaleźć na tej stronie wszystko co potrzebne do...

Wszystkie opinie o 4home.pl (4):

Katarzyna 1 rok temu Bezproblemowy zwrot gotowki przy rezygnacji z zamowienia. Duży plus
0
pg15 3 lata temu Zgadzam się, że można tam znaleźć prawie wszystko. Osobiście kupiłem narzędzia do pracy w ogrodzie, bo chciałem w końcu ogarnąć to co się tam dzieje.
0
Magdalena 3 lata temu Moja opinia na temat tego sklepu jest pozytywna, dosłownie można znaleźć na tej stronie wszystko co potrzebne do domu, ogrodu czy sprzątania. Mi osobiście spodobały się fototapety lub wzory pościeli.
0
minerwa90 5 lat temu W tym sklepie można znalezc wszystko do ogrodu i do domu.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności