ALIOR BANK - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o ALIOR BANK. ALIOR BANK rozpoczął działalność w 2008 roku. Bank kieruję swoją ofertę do klientów indywidualnych, osób fizycznych prowadzących własną działalność oraz przedsiębiorstw. W 2015 roku w ofercie banku pojawiło się konto internetowe.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "ALIOR BANK". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "ALIOR BANK":

Nic sie nie zmieniło, dalej uważam, że Alior Bank to najlepszy bank w tym...
Zastanawiam się nad kontem oszczędnościowym w alior banku na 2,7% jakie są wasze opinie o...
Tak, generalnie to można zmieniać korzyści konta kiedy tylko chcemy, dobra opcja dla osób niezdecydowanych, którzy...

Wszystkie opinie o ALIOR BANK (16):

walczak2 2 lata temu Nic sie nie zmieniło, dalej uważam, że Alior Bank to najlepszy bank w tym momencie.
0
pegaz 3 lata temu Zastanawiam się nad kontem oszczędnościowym w alior banku na 2,7% jakie są wasze opinie o tym?
0
baca 3 lata temu Tak, generalnie to można zmieniać korzyści konta kiedy tylko chcemy, dobra opcja dla osób niezdecydowanych, którzy szybko zmieniają potrzeby
0
szkolny 3 lata temu Konto jakże osobiste w Alior banku to darmowa opcja dla klientów indywidualnych. To już pewien standard, że za prowadzenie konta się nie płaci, ale niestety gwarantują to tylko nieliczne banki w Polsce.
0
arvo 3 lata temu Nie wiem czy widzieliście tą ostatnią reklamę, w której mówią żę można przełączać się między korzyściami w banku czy to konto oszczędnościowe, czy wypłaty z wszytskich bankomatów na świecie. Ktoś potwierdza że tak rzeczywiście można w Alior Banku?
0
blindek 3 lata temu Przepatrzyłem wiele ofert pożyczek i ta z alior banku wydaje się najlepsza, czy ktoś brał tam może pożyczkę do 10000zł i może potwierdzić że nie ma żadnych ukrytych kosztów?
0
Magdalena 3 lata temu Chciałabym założyć konto w ALIOR BANK jednak zanim to zrobię chciałabym by powiedzieli mi państwo czy warto? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni? A może jest coś co bardzo się wam nie spodobało? Podzielcie się tym ze mną.
0
walczak2 3 lata temu Konto 360 w alior bank to darmowe konto które założyłem już prawie rok temu. Z karty mogę wybierać we wszystkich bankomatach, nic za to nie płacę a wygoda duża.
0
Pantera9 3 lata temu Na prawdę polecam Alior Bank, mam u nich konto 360 i wszystko mam darmowe, bo korzystam z karty dość często.
0
Riker 3 lata temu Jestem klientem alior banku od niedawna i chciałem zapytac czy warto u nich wziąć kredyt czy szukać dalej? Ktoś brał u nich i może polecić?
0
Kubi 3 lata temu Mają bardzo fajną stronę internetową, więc można płacić za wszystko online. Dodatkowo miałem sprawę do załatwienia w banku i wszystko poszło szybko i bez problemów.
0
folks 3 lata temu Konto bankowe z bankowością online to jest to czego szukałem! Mogę z domu zapłacić za wiele rzeczy i nie muszę już chodzić do oddziału z każdą drobnostką. Polecam!
0
lesnazaba93 4 lata temu Posiadam u nich konto internetowe i jestem bardzo zadowolona. Strona jest przejrzysta i czytelna a opłaty za prowadzenie konta są niskie.
0
kooza 4 lata temu Ja również jestem zadowolony i nie mam zastrzeżeń do tego banku...
0
Adam 4 lata temu Korzysta z Was ktoś z tego konta bankowego i wypowie się więcej na ten temat?
0
malika 5 lat temu Od lat mam u nich konto i jestem zadowolona.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności