ALKOHIT X50

ALKOHIT X50

Jeśli wahacie się Państwo przed zakupem ALKOHIT X50 zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć.

Zalety

lejek zamiast ustnika
łatwy pomiar
szybki pomiar

Wady

Ostatnie 3 opinie o ALKOHIT X50

Bardzo dobry alkomat, który kupowaliśmy przed wakacjami. W czasie letnich...

niezawodny, dostałem rok temu na urodziny, przez ten czas na pewno zrobił...

Prezent ostatnich Świąt. Precyzyjny i łatwy obsłudze. Ciekawym...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 8 recenzji

5

Bardzo dobry alkomat, który kupowaliśmy przed wakacjami. W czasie letnich podróży okazał się bardzo przydatny. Jest prosty w obsłudze, dużą zaletą jest lejek, który można używać zamiast zwykłego ustnika.

Marta159 2018-08-29 08:21:09 +0

niezawodny, dostałem rok temu na urodziny, przez ten czas na pewno zrobił kilkaset pomiarów, znajomi często z niego korzystaja, robiliśmy kilka porównań z alkomatami dużo drożsszymi i wychodziło na jedno, kalibrację mam w cenie, wiem ze do śroka nie pakują chińskich sensorów a wiadomo jak to jes z chińszczyzną

majk 2018-04-09 09:03:40 +0

Prezent ostatnich Świąt. Precyzyjny i łatwy obsłudze. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość założenia specjalnego lejka zamiast ustnika, który pozwala higienicznie sprawdzić w krótkim czasie większą ilość osób.

Jeff 2018-03-07 12:51:40 +0

przydaje się co jaki czas, jak kupować to coś solidnego zeby być pewnym wyniku, tutaj wiem że sensor to nie chinszczyzna i już za to mają dla mnie 5tkę, używam od paru miesięcy, był juz raz kalibrowany, wszystko szybko i sprawnie, pomiar w kilka sekund, urządzkonko jest małe i poręczne z czytelnym wyświetlaczem, o wazne szczególnie jak już się coś tam popije ;)

pajok 2018-02-12 11:05:27 +0

Bardzo fajny alkomat, kupiłam go męzowi w prezencie, po tym jak nasz poprzedni alkomat padł. Sporo podróżujemy, również na wakacje jeździmy autem, więc alkomat warto mieć. Sprawdza sę bardzo dobrze, jest dokładny i szybki.

gosiaska 2018-01-15 09:18:02 +0

Dobry alkomat. Szybki i nie oszukuje.

Adam 2017-11-06 14:28:39 +0

Nigdy się bez niego nie ruszam po imprezie. Jest niezawodny, warto go mieć przy sobie.

ElKonrado 2017-10-02 21:13:55 +0

Bardzo dobry alkomat , pomiary szybkie i wyniki powtarzalne

magic992 2017-01-04 09:55:53 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności