ALKOHIT X50 - czy warto?

Jeśli wahacie się Państwo przed zakupem ALKOHIT X50 zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć.

Zalety:

lejek zamiast ustnika
łatwy pomiar
szybki pomiar

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "ALKOHIT X50". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "ALKOHIT X50":

Sprzęt dokładny, wyniki są powtarzalne a więc można im zaufać. Spoko opcją jest możliwość ustnika...
Bardzo dobry alkomat, który kupowaliśmy przed wakacjami. W czasie letnich podróży okazał się bardzo przydatny....
niezawodny, dostałem rok temu na urodziny, przez ten czas na pewno zrobił kilkaset pomiarów, znajomi często z niego...

Wszystkie opinie o ALKOHIT X50 (9):

avatar
Janocz 4 lata temu Sprzęt dokładny, wyniki są powtarzalne a więc można im zaufać. Spoko opcją jest możliwość ustnika bezdotykowego. Może się szybciej zbadać kilka osób, dobra sprawa bo nie trzeba zmieniać co chwilę końcówek. A wyniki są takie same.
0
avatar
Marta159 4 lata temu Bardzo dobry alkomat, który kupowaliśmy przed wakacjami. W czasie letnich podróży okazał się bardzo przydatny. Jest prosty w obsłudze, dużą zaletą jest lejek, który można używać zamiast zwykłego ustnika.
0
avatar
majk 4 lata temu niezawodny, dostałem rok temu na urodziny, przez ten czas na pewno zrobił kilkaset pomiarów, znajomi często z niego korzystaja, robiliśmy kilka porównań z alkomatami dużo drożsszymi i wychodziło na jedno, kalibrację mam w cenie, wiem ze do śroka nie pakują chińskich sensorów a wiadomo jak to jes z chińszczyzną
0
avatar
Jeff 4 lata temu Prezent ostatnich Świąt. Precyzyjny i łatwy obsłudze. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość założenia specjalnego lejka zamiast ustnika, który pozwala higienicznie sprawdzić w krótkim czasie większą ilość osób.
0
avatar
pajok 4 lata temu przydaje się co jaki czas, jak kupować to coś solidnego zeby być pewnym wyniku, tutaj wiem że sensor to nie chinszczyzna i już za to mają dla mnie 5tkę, używam od paru miesięcy, był juz raz kalibrowany, wszystko szybko i sprawnie, pomiar w kilka sekund, urządzkonko jest małe i poręczne z czytelnym wyświetlaczem, o wazne szczególnie jak już się coś tam popije ;)
0
avatar
gosiaska 4 lata temu Bardzo fajny alkomat, kupiłam go męzowi w prezencie, po tym jak nasz poprzedni alkomat padł. Sporo podróżujemy, również na wakacje jeździmy autem, więc alkomat warto mieć. Sprawdza sę bardzo dobrze, jest dokładny i szybki.
0
avatar
Adam 4 lata temu Dobry alkomat. Szybki i nie oszukuje.
0
avatar
ElKonrado 4 lata temu Nigdy się bez niego nie ruszam po imprezie. Jest niezawodny, warto go mieć przy sobie.
0
avatar
magic992 5 lat temu Bardzo dobry alkomat , pomiary szybkie i wyniki powtarzalne
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności