Amronet - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Amronet. Amronet czyli internetowa platforma wymiany walut umożliwia wymianę walut bez ponoszenia kosztów spreadów. Jest to oferta skierowana głównie do firm prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodowych rynkach oraz osób posiadające kredyty hipoteczne w obcej walucie.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Amronet". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Amronet":

Moim zdaniem to najlepszy kantor internetowy. Korzystałam poraz pierwszy i wymieniałam dużą kwotę z euro na...
Wymiana walut zajmuje kilka chwil, amronet zmniejsza formalności do minimum, za co jestem bardzo wdzięczny....
Kantor nawet na tle innych internetowych wyróżnia się świetnymi kursami walut. Daję rekomendację i liczę na...

Wszystkie opinie o Amronet (21):

avatar
pg15 3 lata temu Wymiana walut zajmuje kilka chwil, amronet zmniejsza formalności do minimum, za co jestem bardzo wdzięczny. Generalnie wymieniłem pieniądze do tej pory kilkanaście razy i za każdym razem wszystko szło łatwo i przyjemnie.
1
avatar
AsiaBerlin 2 lata temu Moim zdaniem to najlepszy kantor internetowy. Korzystałam poraz pierwszy i wymieniałam dużą kwotę z euro na złotówki. Miałam obawy, bo niby kantor internetowy ... nigdy nie wiesz. Zadzwoniłam na infolinię, zostałam bardzo dobrze obsłużona, odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Z obsługą kontaktowałam się kilka razy i zawsze bardzo pozytywnie. Bardzo mili, kompetentni ludzie. Do tego szybko i bez żadnych problemów. W Amronecie wymieniłabym bez żadnych obaw każdą ilość pieniędzy! Polecam!!!
0
avatar
kamilstonka 3 lata temu Kantor nawet na tle innych internetowych wyróżnia się świetnymi kursami walut. Daję rekomendację i liczę na wiele korzystnych przewalutowań w Amronet.
0
avatar
Jooanna 3 lata temu Polecam. Wymieniałam juz kilka razy, zawsze bardzo korzystnie. Poza tym szybko i wygodnie.
0
avatar
walczak2 3 lata temu Jak najbardziej opłaca się u nich założyć konto, bo kursy mają korzystne. Wiadomo jak z każdą wymianą walut są jakieś prowizje, ale na pewno mniejsze niż w banku czy paypal.
0
avatar
Pantera9 3 lata temu Kiedyś korzystałem z Amronetu, ale od dawna nie potrzebowałem wymieniać nic. Czy nadal mają tak korzystne kursy? Z tego co pamiętam to na prawdę byli w czołówce.
0
avatar
Pantera9 3 lata temu Jak to jest z mniej znanymi walutami, też wymieniają bez problemu? Ktoś coś wiecej na ten temat jest w stanie powiedzieć?
0
avatar
Maniek 3 lata temu Najszybszy i najtańszy sposób na wymianę waluty z jakim mialem styczność. Zasilenie portfela odbyło się bardzo sprawnie, parę minut, dlatego polecam amronet.
0
avatar
Riker 3 lata temu Amronet to dobre miejsce do wymiany waluty przed wyjazdem za granicę. Sam kilka razy korzystałem i nie mam do czego się przyczepić.
0
avatar
Michal 3 lata temu Jedna z wielu platform do wymiany waluty, nie wiem czy są najlepsi, ale na pewno warto do nich zajrzeć i porównać kursy.
0
avatar
IgaR 3 lata temu Fajna platforma, wymieniałam tam waluty przed wakacjami, już kilka razy. Miejsce szczególnie przydatne dla osób, które często wymieniają. Mogę polecić.
0
avatar
przemwaw 4 lata temu Najszybsza metoda na wymianę waluty, za co się co najważniejsze nie przepłaca a wręcz odwrotnie. Amronet oferuje zawsze kursy bardzo zbliżone do średnich rynkowych, oszczędzam też sporo na przelewach za granicę.
0
avatar
Arturro 4 lata temu Polecam serdecznie - szybkie transakcje i atrakcyjne kursy, cóż więcej chcieć :)
0
avatar
rudi 4 lata temu Usługa bezgotówkowego przewalutowania jest realizowana zawsze na bardzo dobrym poziomie. Cenowo też konkurencyjnie. Z chęcią będę wracał do Amronet i polecam.
0
avatar
karol 4 lata temu Mogę wam polecić Amronet. Mają korzystne kursy jak i brak dodatkowych opłat. Dzięki temu sporo oszczędzam wymieniając u nich walutę.
0
avatar
BarbaraKot 4 lata temu Jestem zadowolona z ich usług. Zaciągnęłam kredyt we frankach i dzięki nim udaje mi się go spłacić na jak najlepszym kursie. Polecam!
0
avatar
tomekbud 4 lata temu Moja firma miesięcznie potrzebuje wymienić trochę waluty i korzystamy właśnie z Amronetu. Z dumą moge powedzieć że jestem zadowolony i polecam każdemu.
0
avatar
malz44 4 lata temu W użytkowaniu Amronet jest bardzo praktyczny, dzięki automatycznemu zatwierdzaniu transakcji można korzystać z przewalutowań całodobowo.
0
avatar
noisia 4 lata temu Korzystam z usług przy spłacie kredytu. Fajny kantor - polecam.
0
avatar
Kamil221 4 lata temu Moim zdaniem jest to najlepszy kantor internetowy na rynku. Ma on najlepsze kursy na rynku i bardzo przyjemną obsługę, która wszystko krok po kroku objaśni :)
0
avatar
malika 5 lat temu Super kantor. Polecam.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności