AVIVA Direct

AVIVA Direct

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o AVIVA Direct. AVIVA Direct - Jest to największa instytucja finansowa w naszym kraju, powstała w 1992 r. Specjalizuje się w ubezpieczeniach gospodarczych dla przedsiębiorstw oraz w ubezpieczeniach dla klientów indywidualnych. Aviva oferuje pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Klientom indywidualnym oferują ubezpieczenia mieszkań i domów "Mój Apartament" oraz "Moja Rezydencja".

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o AVIVA Direct

SKANDAL . BOK poniżej standartow ludzi pierwotnych

Niepowazna obsluga przez BOK klienta . Nie odpisują na niewygodne pytania (...

Ubezpieczyłam tu samochód i jestem bardzo zadowolona. A jak trafi się na...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 2 z 4 recenzji

avatar

SKANDAL . BOK poniżej standartow ludzi pierwotnych

Henryk 2019-10-21 14:59:02 +0

avatar

Niepowazna obsluga przez BOK klienta . Nie odpisują na niewygodne pytania ( lenistwo lub brak kompetencji ). Jeżeli udziela odpowiedzi to jest na poziomie który swiadczy o tym ze sa nieprzygotowani do tej pracy . Firma pomimo ze otrzymałem informacje o zwrocie pieniędzy przetrzymuje je nadal i oczywiście brak odpowiedzi ze strony BOK powoduje ze mam wyrobiona opinie o tej firmie której niestety nie moge napisac bo nasuwają się tylko niecenzuralne wyrazy .

Henryk 2019-10-21 02:57:17 +0

avatar

Ubezpieczyłam tu samochód i jestem bardzo zadowolona. A jak trafi się na fajnego konsultanta to już w ogóle można wyłapać ciekawą ofertę.

tyzik 2017-10-09 09:58:45 +0

avatar

Można ubezpieczyć mieszkanie na taką kwotę na jaka Ci odpowiada. Nie zależy ona od ubezpieczyciela.

antra 2017-01-12 02:07:50 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności