AVIVA Direct - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o AVIVA Direct. AVIVA Direct - Jest to największa instytucja finansowa w naszym kraju, powstała w 1992 r. Specjalizuje się w ubezpieczeniach gospodarczych dla przedsiębiorstw oraz w ubezpieczeniach dla klientów indywidualnych. Aviva oferuje pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Klientom indywidualnym oferują ubezpieczenia mieszkań i domów "Mój Apartament" oraz "Moja Rezydencja".

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

2.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "AVIVA Direct". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "AVIVA Direct":

SKANDAL . BOK poniżej standartow ludzi pierwotnych
Niepowazna obsluga przez BOK klienta . Nie odpisują na niewygodne pytania ( lenistwo lub brak kompetencji ). Jeżeli...
Ubezpieczyłam tu samochód i jestem bardzo zadowolona. A jak trafi się na fajnego konsultanta to już w ogóle można...

Wszystkie opinie o AVIVA Direct (4):

Henryk 2 lata temu SKANDAL . BOK poniżej standartow ludzi pierwotnych
0
Henryk 2 lata temu Niepowazna obsluga przez BOK klienta . Nie odpisują na niewygodne pytania ( lenistwo lub brak kompetencji ). Jeżeli udziela odpowiedzi to jest na poziomie który swiadczy o tym ze sa nieprzygotowani do tej pracy . Firma pomimo ze otrzymałem informacje o zwrocie pieniędzy przetrzymuje je nadal i oczywiście brak odpowiedzi ze strony BOK powoduje ze mam wyrobiona opinie o tej firmie której niestety nie moge napisac bo nasuwają się tylko niecenzuralne wyrazy .
0
tyzik 4 lata temu Ubezpieczyłam tu samochód i jestem bardzo zadowolona. A jak trafi się na fajnego konsultanta to już w ogóle można wyłapać ciekawą ofertę.
0
antra 5 lat temu Można ubezpieczyć mieszkanie na taką kwotę na jaka Ci odpowiada. Nie zależy ona od ubezpieczyciela.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności