Bank Millennium

Bank Millennium - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Bank Millennium. Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. Bank jest obecnie jednym z większych banków w naszym kraju. Bank oferuje " Dobre Konto". To popularny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. "Konto 360" to połączenie bezpłatnego rachunku dla klientów indywidualnych z ubezpieczeniem assistance. Jest to dobry rachunek, głównie dla osób które poszukują konta głównego na które co miesiąc będzie wpływało wynagrodzenie lub renta.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Bank Millennium". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Bank Millennium":

Nie potrzebowałem nowego banku, ale oferta mnie przekonała, żebym zmienił ofertę. W pekao sa płaciłem co...
Zgadzam się z przedmówcą, konto 360 jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka nowego banku. Prowadzenie...
Ciekawie wygląda oferta "konta 360". Nie wiem jak jest w rzeczywistości, bo nie czytałam umowy ale wygląda bardzo...

Wszystkie opinie o Bank Millennium (3):

avatar
walczak2 3 lata temu Nie potrzebowałem nowego banku, ale oferta mnie przekonała, żebym zmienił ofertę. W pekao sa płaciłem co miesiąć 10zł, niby nie dużo, ale po co płacić skoro w millennium mam za darmo takie samo konto.
0
avatar
Grzesiek 3 lata temu Zgadzam się z przedmówcą, konto 360 jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka nowego banku. Prowadzenie konta za 0zł, karta debetowa 0zł. Polecam!
0
avatar
antra 5 lat temu Ciekawie wygląda oferta "konta 360". Nie wiem jak jest w rzeczywistości, bo nie czytałam umowy ale wygląda bardzo zachęcająco.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności