Bank Pekao - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Bank Pekao Jeden z najstarszych polskich banków, który działa od 80 lat. Działalność banku jest uniwersalna. Oferują produkty dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz korporacji. Oferta dla przedsiębiorców obejmuje następujące pakiety usług: Mój Biznes Startowy, Dynamiczny czy Premium. "Mój biznes mobilny" to pakiet przeznaczony dla przedsiębiorców ceniących sobie swobodę dostępu do rachunku poprzez sieć i urządzenia mobilne. "Eurokonto Intro" to rachunek przeznaczony dla osób od 18-30 roku życia.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Bank Pekao". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Bank Pekao":

Byłam w wielu bankach zanim znalazłam najlepszą lokatę. Ta pozwala na bardzo dużą swobodę, można ją założyć...
To zależy czego oczekujesz od banku. Jak dla mnie nie do pomyślenia jest, że co miesiąc trzeba płacić im za...
Dlaczego Pekao jest najbardziej popularnym bankiem w Polsce? Czy to głównie przez reklamę, czy na prawdę mają...

Wszystkie opinie o Bank Pekao (35):

Anita123 3 lata temu Byłam w wielu bankach zanim znalazłam najlepszą lokatę. Ta pozwala na bardzo dużą swobodę, można ją założyć nie wychodząc z domu i rozwiązać w każdym momencie bez żadnej straty.
0
piłkarz20 3 lata temu To zależy czego oczekujesz od banku. Jak dla mnie nie do pomyślenia jest, że co miesiąc trzeba płacić im za prowadzenie konta 10zł i to stali klienci, niepoważne..
0
arvo 3 lata temu Dlaczego Pekao jest najbardziej popularnym bankiem w Polsce? Czy to głównie przez reklamę, czy na prawdę mają najlepsze usługi w kraju?
0
Pinki555 3 lata temu Bardzo dobra aplikacja na smartfony i do tego duże bezpieczeństwo przelewów z kartą kodów. Polecam usługi Banku Pekao, bo są najwyższej jakości.
0
Szybki 3 lata temu Najpopularniejszy bank w Polsce, ale czy najlepszy? Prowizje za prowadzenie konta, aż smutno się na to patrzy, gdy inne banki oferują to za darmo, Pekao pobiera co miesiąc 10zł za prowadzenie konta i to od stałych klientów.
0
Pantera9 3 lata temu W dzisiejszych czasach większość kont jest darmowy, a moi rodzice płacą za prowadzenie rachunku w pekao.. Jak dla mnie to nie do pomyślenia i to nie male pieniądze. Jakie to smutne że Pekao nie dba o stałych klientów.
0
Pantera9 3 lata temu To normalne, po prostu banki mają pewne stawki za wybieranie z innych bankomatów. Co prawda w niektórych to jest darmowe. Osobiście sam wybieram pieniądze w bankomatach PKO i nie ma problemu.
0
Olaf 3 lata temu Miałem dzisiaj nieprzyjemną sytuację w banku, wybrałem kilka tysięcy i pobrali mi z konta prowizję ponad sto złotych.. Ja rozumie że wybierałem w innym bankomacie, nie mojego banku z byczkiem, ale skąd aż taka duża prowizja?
0
Aga1 3 lata temu Bardzo dobry bank, mam u nich konto już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam jeśli ktoś szuka nowego banku.
0
Grzesiek 3 lata temu Mój brat dostał u nich kredyt na dom. Nie wiem czy dali najkorzystniejszą ofertę, ale wydaje się że to najsensowniejsza opcja.
0
Kreczi 3 lata temu Mnie osobiście trochę denerwowały karty z kodami do przelewów, więc przeniosłem się do mBanku, teraz dostaje kody na telefon i jest to dla mnie wygodniejsze.
0
Michal 3 lata temu Podoba mi się gdy loguje się na konto bankowe w internecie, to konto jest dobrze zabezpieczone, za każdym razem wpisuje się inną liczbę znaków hasła, widać że zależy im na bezpieczeństwie klienta.
0
Ania 3 lata temu W PKO mam konto i muszę szczerze polecić ich usługi. Widać że jest to największy Bank w Polsce, dbają o klientów jak należy.
0
IgaR 3 lata temu Mam konto osobiste już co najmniej 10 lat, ostatnio skorzystałam z limitu, wszystko bez problemu. Ważne że mają szybki sposób obsługi klienta, nie trzeba czekać godzinę na połączenie z infolinią.
0
Tix 3 lata temu Moi rodzice mają u nich konta bankowe i szczerze powiedziawszy w dzisiejszych czasach za prowadzenie rachunku 10zł pobierają, co jest dużo, szczególnie że w większości banków to jest za darmo.
0
trymson 4 lata temu Mam założone konto dla młodych w ipko i jestem zadowolony, zero opłat. W banku udzielają zawsze wszystkich informacji dodatkowych jeżeli mamy z czymś problem.
0
Trendman 4 lata temu Ciekawe promocje, korzystne oferty a z obsługa klienta można rozmawiać calutki dzień! Wiem co mówię bo mam tam konto i moje finanse są dobrze traktowane!
0
malinowscy 4 lata temu Można powiedzieć że wraz z rodziną z pokolenia na pokolenie mamy konta w Pekao i nigdy nas nie zawiódł a nawet lepiej, pozytywnie zaskoczył! Polecam bo to bank na całe pokolenia!
0
andegawent 4 lata temu Super bank. Posiadam firmę której założyłem konto w tym własnie banku. Zawsze gdy korzystam z ich usług lub rozmawiam z obsługą jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru!
0
damianek 4 lata temu Korzystam z Eurokonto Intro i jak narazie wszystko gra. Miła obsługa, fachowa pomoc no i co najważniejsze szybkie transakcje. Polecam wam!
0
Edytka90 4 lata temu Znalazłam ten bank poszukując kredytu. Naprawdę super szybka obsługa klienta jak i cały proces kredytowania. Jak dla mnie, prekursor bankowości :-)
0
chirurg 4 lata temu Tu założyłem swoje pierwsze konto i to było najlepsze co mogłem zrobić z moimi finansami! Patrząc inne oferty moim zdaniem nie ma drugiego tak dobrego banku!
0
waldek 4 lata temu Aktualnie nie mieszkam w Polsce ale spory czas gdy mieszkałem to korzystałem własnie z tego banku i nie miałem zastrzeżeń!
0
Laskowski 4 lata temu Byłem zniesmaczony pierwszą wizytą w tym banku ze względu na pracownika mnie obsługującego. Ale po zmianie oddziału moja opinia zmieniła sie o 360 stopni. Super bank!
0
szyszka 4 lata temu Mam założone konto bankowe w PKO od kilku lat i jestem zadowolony. Wysoki poziom usług, wiele ciekawych ofert i dobre doradztwo :)
0
KamaO 4 lata temu Od kilku lat mam konto w PKO i nie mam zastrzeżeń. Jeżeli mam z czymś problem, to albo dzwonię na infolinię,albo udaje się do obsługi klienta w salonie i sprawnie każdy mój problem zostaje rozwiązany. Polecam
0
Waleria 4 lata temu Mam konto w iPKO dla młodych. Jestem bardzo zadowolona, zero problemów :)
0
krzychu 4 lata temu ja korzystałem z mini ratki i powiem że to bardzo fajna oferta. polecam każdemu.
0
Joanna 4 lata temu Jakość usług na wysokim poziomie, nigdy mnie nie zawiódł.
0
klaste1996 4 lata temu @antra tak oczywiście, że się opłaca. Ogólnie jeśli chodzi o banki to Bank Pekao jest bez porównania lepszy od innych. Tym bardziej dla młodych osób jak ja
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności