Bank Pocztowy

Bank Pocztowy

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Bank Pocztowy. Bank Pocztowy powstał w 1990 roku. Oferta obejmuje rachunki dla osób fizycznych i przedsiębiorstw, produkty oszczędnościowe i kredytowe, a także ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne. Oferta: "Pocztowe Konto Firmowe" to głównie oferta skierowana do małych firm. Proste konto z możliwością uniknięcia kosztów z jego prowadzenie.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Bank Pocztowy

Czy w banku pocztowym płaci się za przelewy?

Posiadam konto firmowe w banku pocztowym, moim zdaniem się opłaca.

Bardzo często bywam na poczcie, dlatego przekonałem się do banku pocztowego....

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 6 recenzji

Czy w banku pocztowym płaci się za przelewy?

pegaz 2019-04-05 10:15:59 +0

Posiadam konto firmowe w banku pocztowym, moim zdaniem się opłaca.

piłkarz20 2019-03-31 10:10:26 +0

Bardzo często bywam na poczcie, dlatego przekonałem się do banku pocztowego. Punktów obsługi jest dużo więcej niż normalnych oddziałów jakiegokolwiek banku. Moja opinia jest taka, ze względu na łatwość w obsłudze, nie wiem jak z cenami, ktoś coś może powiedzieć?

Olaf 2018-08-16 13:47:44 +0

Jeśli ktoś często bywa na poczcie to okej, ale prowizje mają większe niż w zwykłych bankach. Wydaje mi się, że to jest lepsza opcja dla starszych osób.

Grzesiek 2018-08-14 17:29:23 +0

Założyłam niedawno konto dla firmy, Jestem zadowolona, mam na niezłych warunkach konta walutowe, a na tym mi najbardziej zależało. Nie pobierają opłat za prowadzenie konta i karty, także tutaj również na plus.

IgaR 2018-08-13 16:29:04 +0

Bank pocztowy oferuje konto internetowe?

antra 2017-01-11 11:04:15 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności