Bank Pocztowy

Bank Pocztowy

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Bank Pocztowy. Bank Pocztowy powstał w 1990 roku. Oferta obejmuje rachunki dla osób fizycznych i przedsiębiorstw, produkty oszczędnościowe i kredytowe, a także ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne. Oferta: "Pocztowe Konto Firmowe" to głównie oferta skierowana do małych firm. Proste konto z możliwością uniknięcia kosztów z jego prowadzenie.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Bank Pocztowy

Bardzo często bywam na poczcie, dlatego przekonałem się do banku pocztowego....

Jeśli ktoś często bywa na poczcie to okej, ale prowizje mają większe niż...

Założyłam niedawno konto dla firmy, Jestem zadowolona, mam na niezłych...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 4 recenzji

5

Bardzo często bywam na poczcie, dlatego przekonałem się do banku pocztowego. Punktów obsługi jest dużo więcej niż normalnych oddziałów jakiegokolwiek banku. Moja opinia jest taka, ze względu na łatwość w obsłudze, nie wiem jak z cenami, ktoś coś może powiedzieć?

Olaf 2018-08-16 13:47:44

Jeśli ktoś często bywa na poczcie to okej, ale prowizje mają większe niż w zwykłych bankach. Wydaje mi się, że to jest lepsza opcja dla starszych osób.

Grzesiek 2018-08-14 17:29:23

Założyłam niedawno konto dla firmy, Jestem zadowolona, mam na niezłych warunkach konta walutowe, a na tym mi najbardziej zależało. Nie pobierają opłat za prowadzenie konta i karty, także tutaj również na plus.

IgaR 2018-08-13 16:29:04

Bank pocztowy oferuje konto internetowe?

antra 2017-01-11 11:04:15

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter