BOŚ Bank - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o BOŚ Bank. BOŚ Bank działa od 1991 roku. Na rynku wyróżnia się podejściem do spraw ekologi. Finansuje i wspiera projekty ekologiczne. Oferta banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i również mikroprzedsiębiorstw i korporacji. Oferta: EKOkonto bez Kosztów to rachunek prowadzony bezpłatnie. Jest to dobry wybór dla osób poszukujących rachunku osobistego z kontem oszczędnościowym.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "BOŚ Bank". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "BOŚ Bank":

Na początku tego roku zaciągnąłem w BOŚ Bank pożyczkę na nowy samochód i muszę przyznać, że oferta jest...
Ja jestem zadowolona z kredytu na panele.
Beneficjenci programu rodzina 500+ może skorzystać, bo mają dodatkowe oprocentowanie....

Wszystkie opinie o BOŚ Bank (3):

Wiktor 7 miesięcy temu Na początku tego roku zaciągnąłem w BOŚ Bank pożyczkę na nowy samochód i muszę przyznać, że oferta jest bardzo satysfakcjonują. Obsługa też bardzo profesjonalna.
0
Celina 1 rok temu Ja jestem zadowolona z kredytu na panele.
0
antra 5 lat temu Beneficjenci programu rodzina 500+ może skorzystać, bo mają dodatkowe oprocentowanie.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności