BZ WBK

BZ WBK

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o BZ WBK. BZ WBK kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wyróżnia ich jedna z największych w Polsce sieć placówek i oddziałów oraz nowoczesnym kanałem dostępu do bankowości mobilnej. Oferta: "Konto<20" To rachunek zadedykowany dla nastolatków. Konto jest tanie i proste w obsłudze. "Konto godne polecenia" to mobilne i nowoczesne konto osobiste. Zaletą jest bezpłatne prowadzenie, wygodna aplikacja mobilna, oraz liczne promocje. Minusem są opłaty za kody weryfikujące SMS.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o BZ WBK

Założyłem u nich konto bo przekonała mnie ich oferta darmowego rachunku i...

Mają nowoczesne konto dla młodych, bankowość przez telefon na wysokim...

Korzystam z konta <20 i nie mam zastrzeżeń. Obsługa klienta odpowiada na...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 7 recenzji

5

Założyłem u nich konto bo przekonała mnie ich oferta darmowego rachunku i karty. Okazało się że po miesiącu pobrali kilka złotych z konta bo nie wykonałem odpowiedniej ilości płatności kartą. Od razu im podziękowałem i wypowiedziałem umowę.

Olaf 2018-08-16 13:36:47

Mają nowoczesne konto dla młodych, bankowość przez telefon na wysokim poziomie, polecam!

Kreczi 2018-08-14 20:11:22

Korzystam z konta <20 i nie mam zastrzeżeń. Obsługa klienta odpowiada na każde moje pytanie jak i cieszy mnie szybkość realizowania przelewów. Bank warty uwagi.

pawelekzkrakowa 2017-11-17 05:34:47

Co prawda te opłaty za sms potrafią zdemotywować ale jako bank dają radę. Mam konto w WBK rok i póki co jestem zadowolony z usług jak i obsługi.

pradawny 2017-11-17 05:27:41

Przejrzysta strona, ciekawe oferty i niskie prowizje. To mi się u nich podoba. Mogę polecić ten bank każdemu kto szuka czegoś na stałe.

montek 2017-11-17 05:21:52

Ja jestem bardzo zadowolona z tego banku. WBK nie dość że ma jasną i czytelną aplikację oraz stronę internetową, to bardzo niskie opłaty za prowadzenie konta czy posiadanie karty (a przynajmniej ten rodzaj konta, który ja posiadam).

Daniela 2017-10-09 08:21:51

Konto jest ok, ma tylko jeden minus opłacenie karty debetowej kosztuje aż 7 zł na miesiąc ;/

antra 2017-01-11 12:09:01

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter