BZ WBK - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o BZ WBK. BZ WBK kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wyróżnia ich jedna z największych w Polsce sieć placówek i oddziałów oraz nowoczesnym kanałem dostępu do bankowości mobilnej. Oferta: "Konto<20" To rachunek zadedykowany dla nastolatków. Konto jest tanie i proste w obsłudze. "Konto godne polecenia" to mobilne i nowoczesne konto osobiste. Zaletą jest bezpłatne prowadzenie, wygodna aplikacja mobilna, oraz liczne promocje. Minusem są opłaty za kody weryfikujące SMS.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "BZ WBK". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "BZ WBK":

Nic dziwnego, teraz jest wiele kont, które jest darmowe, jak się spełni łatwe warunki. Np kilka płatności kartą,...
Jestem klientem BZ WBK choć ostatnio rozglądałem się za innymi ofertami. Nie chce już płacić za konto jeśli w...
Założyłem u nich konto bo przekonała mnie ich oferta darmowego rachunku i karty. Okazało się że po miesiącu...

Wszystkie opinie o BZ WBK (10):

pysiomisio 3 lata temu Nic dziwnego, teraz jest wiele kont, które jest darmowe, jak się spełni łatwe warunki. Np kilka płatności kartą, albo wydanie minimum 200zł miesięcznie. Przecież i tak każdy na tyle korzysta z konta, że musi spełnić te warunki.
0
walczak2 3 lata temu Jestem klientem BZ WBK choć ostatnio rozglądałem się za innymi ofertami. Nie chce już płacić za konto jeśli w innych bankach większość jest darmowa.
0
Olaf 3 lata temu Założyłem u nich konto bo przekonała mnie ich oferta darmowego rachunku i karty. Okazało się że po miesiącu pobrali kilka złotych z konta bo nie wykonałem odpowiedniej ilości płatności kartą. Od razu im podziękowałem i wypowiedziałem umowę.
0
Kreczi 3 lata temu Mają nowoczesne konto dla młodych, bankowość przez telefon na wysokim poziomie, polecam!
0
pawelekzkrakowa 4 lata temu Korzystam z konta <20 i nie mam zastrzeżeń. Obsługa klienta odpowiada na każde moje pytanie jak i cieszy mnie szybkość realizowania przelewów. Bank warty uwagi.
0
pantera7 4 lata temu Super korzysta się z ich aplikacji na komórkę. Można też załapać się na naprawdę fajne promocje. Co do opłat za niektóre usługi - bank musi na czymś zarabiać także to normalne. Polecam wszystkim!
0
pradawny 4 lata temu Co prawda te opłaty za sms potrafią zdemotywować ale jako bank dają radę. Mam konto w WBK rok i póki co jestem zadowolony z usług jak i obsługi.
0
montek 4 lata temu Przejrzysta strona, ciekawe oferty i niskie prowizje. To mi się u nich podoba. Mogę polecić ten bank każdemu kto szuka czegoś na stałe.
0
Daniela 4 lata temu Ja jestem bardzo zadowolona z tego banku. WBK nie dość że ma jasną i czytelną aplikację oraz stronę internetową, to bardzo niskie opłaty za prowadzenie konta czy posiadanie karty (a przynajmniej ten rodzaj konta, który ja posiadam).
0
antra 5 lat temu Konto jest ok, ma tylko jeden minus opłacenie karty debetowej kosztuje aż 7 zł na miesiąc ;/
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności