CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA 100ML

CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA 100ML - czy warto?

Przed zakupem sprawdź opinie o CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA 100ML

Zalety:

zapach kwiatowy
bardzo dobra cena w stosunku do jakości produktu
trwały i intensywny zapach

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA 100ML". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA 100ML":

używam tych perfum od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, ogólnie perfumy o zapachu kwiatów podobają mi się...
Moje ulubione perfumy od lat. Kocham im zapach :)
Kupiłem te perfumy dziewczynie na urodziny i bardzo się jej spodobały ;) Polecam...

Wszystkie opinie o CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA 100ML (6):

Magdalena 3 lata temu używam tych perfum od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, ogólnie perfumy o zapachu kwiatów podobają mi się najbardziej, jednak CALVIN KLEIN ETERNITY WOMAN WODA PERFUMOWANA są moimi ulubionymi perfumami.
0
polineO 4 lata temu Moje ulubione perfumy od lat. Kocham im zapach :)
0
Adam 4 lata temu Kupiłem te perfumy dziewczynie na urodziny i bardzo się jej spodobały ;) Polecam
0
monika121316 4 lata temu Marka perfum Calvina Kleina jest jedną z moich ulubionych. Eternity women to piękny świeży kwiatowy zapach dla romantycznych kobiet. Nigdy mi się nie znudzi.
0
antra 5 lat temu Jedne z moich ulubionych, fantastyczna jakość względem ceny.
0
myfavourite 5 lat temu Piękne kwiatowe perfumy w dobrej cenie :)
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności