Cellinea - czy warto?

Cellinea, to produkt, dzięki któremu jesteśmy w stanie pozbyć się bardzo niechcianego cellulitu. Każda kobieta marzy, żeby jej ciało było gładkie i jędrne bez "pomarańczowej skórki". W skład tabletek Cellinea wchodzą starannie dobrane naturalne składniki takie jak: ekstrakt z zielonej herbaty, L- karnityna, olej sojowy i kwas linolowy CLA. Składniki te nie tylko spalają tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim poprawiają wygląd skóry.

Zalety:

- Spalają tkankę tłuszczową
- Poprawiają wygląd skóry, która robi się elastyczna i jędrna
- Popularny produkt antycellulitowy

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Cellinea". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Cellinea":

Używałam cellinea i w końcu pomogło, choć inne preparaty miały lepszą skuteczność, to i tak jestem zadowolona....
Pierwszy produkt z którym się zetknęłam i który działa. Jestem zaskoczona bo stosowałam różne sposoby, też...
Mój chłopak nawet zauważył, że zaczęłam chudnąć, cellulit też w normie. Jest...

Wszystkie opinie o Cellinea (4):

Aga1 3 lata temu Używałam cellinea i w końcu pomogło, choć inne preparaty miały lepszą skuteczność, to i tak jestem zadowolona. Spróbuj może Tobie też pomoże :)
0
IgaR 3 lata temu Pierwszy produkt z którym się zetknęłam i który działa. Jestem zaskoczona bo stosowałam różne sposoby, też domowe i nic nie pomagało. Także mogę z czystym sumieniem polecić.
0
lenkaa008 4 lata temu Mój chłopak nawet zauważył, że zaczęłam chudnąć, cellulit też w normie. Jest ok
0
Przemek 4 lata temu Zapraszamy do wyrażania opinii na temat suplementu Cellinea.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności