Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o Cyfrowy Polsat. Cyfrowy Polsat to największy operator telewizji satelitarnej w Europie Środkowo - Wschodniej. Liczbę aktywnych abonamentów szacuje się na ponad 3 miliony. W swojej ofercie posiadają Premium HBO GO, Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO, Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD, Familijny Max HD, Familijny HD, Rodzinny HD.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Cyfrowy Polsat". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Cyfrowy Polsat":

Z Cyfrowego Polsatu korzystam już bardzo długo i jestem zadowolona. Zdarza się ze nie ma zasięgu lub któryś...
Cyfrowy polsat to największy dostawca telewizji w Polsce, dlatego też u nich mam i obecnie mam pakiet...
Od tego roku mają ligę mistrzów na polsacie, nie duża różnica, bo zamiast canal + trzeba będzie mieć specjalne...

Wszystkie opinie o Cyfrowy Polsat (15):

avatar
Magdalena 3 lata temu Z Cyfrowego Polsatu korzystam już bardzo długo i jestem zadowolona. Zdarza się ze nie ma zasięgu lub któryś kanał nie odbiera ale to rzadkość i można na to przymknąć oko.
0
avatar
Franek 4 lata temu Cyfrowy polsat to największy dostawca telewizji w Polsce, dlatego też u nich mam i obecnie mam pakiet kilkudziesięciu kanałów. Powoli się zastanawiam nad zaprzestaniem korzystania z telewizji, bo taniej mnei wyjdzie jakiś netflix.
0
avatar
Maniek 4 lata temu Od tego roku mają ligę mistrzów na polsacie, nie duża różnica, bo zamiast canal + trzeba będzie mieć specjalne kanały polsatu, ale przynajmniej jakaś zmiana, zobaczymy czy na lepsze.
0
avatar
Riker 4 lata temu Cyfrowy polsat przejął ligę mistrzów i od tego sezonu będzie można oglądać na ich nowych kanałach. Dla kibiców to najlepsza oferta!
0
avatar
Listonosz15 4 lata temu Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda teraz z ich pakietami?
0
avatar
Kreczi 4 lata temu Podobała mi się oferta 6 miesięcy bez opłat, dlatego zostałem ich klientem. Oczywiście później zapłaciłem z nawiązką, ale nie żałuję.
0
avatar
Grzesiek 4 lata temu Bogata oferta kanałów zachęciła mnie do korzystania z ich usług. Teraz nie wyobrażam sobie brać telewizji gdzieś indziej, polecam wszystkim!
0
avatar
Kubi 4 lata temu Nie jestem jakimś wielkim fanem oglądania telewizji, ale jak już siądę to oczekuje jakiegoś wartościowego programu. Z cyfrowym polsatem zawsze znajdę coś dla siebie, więc polecam każdemu!
0
avatar
Tix 4 lata temu Jak ktoś lubi ligę mistrzów, to teraz będzie można oglądać na specjalnych kanałach. Ostatnio polsat wykupuje dużo różnych praw do transmisji w tym ligę mistrzów.
0
avatar
beata341 4 lata temu Moi rodzice mają wykupiony Cyfrowy Polsat od kilku lat i są zadowoleni, w pakiecie mają wiele kanałów , a tata w końcu może oglądać swoje ulubione mecze :)
0
avatar
Mirka 4 lata temu Moi rodzice już kilka dobrych lat mają podpisaną umowę z Polsatem. Z tego co wiem płacą niski abonament i mają sporo programów. Chwalą sobie :)
0
avatar
keksis 4 lata temu najtańsza opcja i prawie w ogóle nie ma kanałów. Ogólnie okres trwania umowy jest przerażający. Nie można przejść na niższy pakiet. w pakiecie familijnym mało ciekawych kanałów. Opłaca się jedynie pełny pakiet w smart dom co wiąże się z kosztami I usługi. Byłam wiele lat w Cyfrowym Polsacie i dzieki Bogu zrezygnowałam
0
avatar
Majka 4 lata temu Znajomi mają i polecają :)
0
avatar
Szczepan 5 lat temu Wiele osób z mojej rodziny korzysta z oferty z Cyfrowego Polsat i z tego co wiem, są zadowoleni.
0
avatar
antra 5 lat temu Najtańsza opcja bo można już zapłacić tylko 20 zł za miesiąc.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności