Derminax

Derminax

Derminax - to skuteczny preparat, kótry pomaga zwalczyć problem niechcianego trądziku. W skład suplementu wchodzą staranie dobrane naturalne składniki takie jak: pokorzywa, skrzyp polny, miedź, cynk, witamina C, E i B2 oraz kolagen. Derminax ma działanie przeciwzapalne, blokuje nadmierne wydzielanie sebum, wspomaga prawidłową pigmentację skóry, likwiduje wolne rodniki i zapobiega w powstawaniu nowych wyprysków.

Zalety

- Walczy z trądzikiem
- Eliminuje blizny, oraz skazy
- Działa przeciwzapalnie
- Blokuje nadmierne wydzielenie sebum

Wady

Ostatnie 3 opinie o Derminax

Nareszcie produkt który działa! Stosowałam już chyba wszystkie dostępne...

Skuteczny w 100%, zawsze śmiałem się z kolegi trądziku i raptem mi też...

Jeszcze miesiąc temu żadna dziewczyna na mnie nie spojrzała przez ogromny...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 5 recenzji

Nareszcie produkt który działa! Stosowałam już chyba wszystkie dostępne preparaty i w kńcu znalazłam odpowiedni. Stosuję go trzy tygodnie, skóra nie jest jeszcze całkiem gładka ale ale od jakiegoś czasu nie ma żadnego nowego. POLECAM

IgaR 2018-08-04 10:40:30 +0

Skuteczny w 100%, zawsze śmiałem się z kolegi trądziku i raptem mi też zaczęło wyskakiwać, ale Derminax pomógł mi z tym.

karolakk2 2017-11-16 07:25:26 +0

Jeszcze miesiąc temu żadna dziewczyna na mnie nie spojrzała przez ogromny trądzik. Dziś po pewnym okresie stosowania tego suplementu widać już efekty i przez to wkońcu kogoś poznałem!

nielubietradziku 2017-11-16 06:56:59 +0

Chwila stosowania Derminaxu i trądzik momentalnie znika! Coś pięknego, polecam każdemu walczącemu z tym zjawiskiem.

mlody 2017-11-16 06:53:43 +0

Stosowałeś Derminax ? Podziel się opinią na jego temat.

Przemek 2017-10-13 09:38:20 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności