dhosting.pl - czy warto?

dhosting.pl jest hostingodawcą, który zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku. Podstawową zaletą oferty firmy jest fakt, że wszystkie witryny przechowywane są na dyskach SSD, które charakteryzują się bezawaryjnością, a także bardzo dobrą szybkością działania. Ponadto serwery wyposażone są w 1 GB szybkiej pamięci RAM. Współpracuje ona idealnie z wcześniej wspomnianym dyskiem, a także pozostałymi podzespołami serwera. Ponadto firma oferuje elastyczne pakiety hostingowe. Oznacza to nic innego, jak to, że będziesz płacił jedynie za te funkcje, które wykorzystujesz. Swoje potrzeby możesz określić podczas procesu kupna usługi, dzięki czemu już na samym początku poznasz kwotę abonamentu. Warto również zaznaczyć, że dhosting posiada sztab specjalistów, którzy dostępni są w ramach Pomocy Technicznej przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, a także idealnie współpracuje z CMS Wordpress. Dzieje się tak za sprawą wsparcia PHP 7.1 i nielimitowanej liczby baz danych MySQL. Reasumując, dhosting.pl zdecydowanie można polecić wszystkim osobom planującym założenie własnej strony internetowej lub rozbudowanego portalu.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "dhosting.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "dhosting.pl":

Mam serwer na dhosting.pl i jestem zadowolon z ich usług, mają dość tanie pakiety i nie podwyższają cen za...
Potrzebowałem certyfikatu SSL i dhosting.pl pomógł mi z instalacją. Ceny mają w miarę dobre więc polecam...
Pomogli mi przy problemach technicznych strony, serwer pewny i co najważniejsze nie zdzierają dużo. Polecam...

Wszystkie opinie o dhosting.pl (7):

avatar
Pantera9 4 lata temu Potrzebowałem certyfikatu SSL i dhosting.pl pomógł mi z instalacją. Ceny mają w miarę dobre więc polecam zajrzeć i sprawdzić czy Wam się spodoba.
1
avatar
Franek 4 lata temu Mam serwer na dhosting.pl i jestem zadowolon z ich usług, mają dość tanie pakiety i nie podwyższają cen za każdym możliwym razem jak niektóre firmy hostingowe.
0
avatar
Olaf 4 lata temu Pomogli mi przy problemach technicznych strony, serwer pewny i co najważniejsze nie zdzierają dużo. Polecam dhosting.pl wszystkim web deweloperom.
0
avatar
Aga1 4 lata temu Przeniosłam do nich stronę na serwer, bo poprzedni hosting podnosił ceny coraz bardziej. Jestem zadowolona z ich usług, pomogli przenieść stronę i wszystko jest oki.
0
avatar
hektor89 4 lata temu Ja też miałem na początku trochę problemów z załapaniem o co w tym wszystkim chodzi, ale szybko się z tym uporałem i teraz jestem bardzo zadowolony, według mojej opinii wszystko działa jak należy.
0
avatar
Misiek 4 lata temu Musze przyznać, że miałem kilka problemów na samym początku z ogarnięciem tego wszystkiego, ale support pomógł. Wszystko działa szybko i sprawnie. Jestem teraz bardzo zadowolony.
0
avatar
cold 5 lat temu Bardzo dobra obsługa, sprawnie i za darmo przeniosą stronę internetową z obecnego hostingu bez przerwy w działaniu.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności