Diet Booster

Diet Booster

Diet Booster jest suplementem diety, który wspomaga coraz bardziej popularna dietę odchudzającą 5:2 ( 5 dni jesz co chcesz, 2 dni prowadzisz ścisłą dietę nie przekraczającą 600 kcal) Produkt Diet Booster ma na celu zwalczać apetyt i eliminować dokuczliwe uczucie głodu, uzupełniać witaminy i minerały, dzięki czemu ma się więcej energii. Zwiększa również spalanie tłuszczów i wyrównuję gospodarkę hormonalną w czasie odchudzania.

Zalety

- Eliminuje apetyt
- Dodaje energii
- Spala tkankę tłuszczową

Wady

- Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Ostatnie 3 opinie o Diet Booster

Zdecydowanie słabiej się prezentuje na tle innych suplementów...

Polecam każdemu kto stosuje 5:2. Ja miałam ogromny problem z napadami głodu,...

Ciekawi mnie ten produkt i chciałabym go spróbować, zapraszam do wyrażania...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 3 recenzji

5

Zdecydowanie słabiej się prezentuje na tle innych suplementów odchudzających. Jeden z wielu tak reklamowanych jakie to super nie są i niestety tylko sie można zawieść.

juras 2018-09-03 09:55:41 +0

Polecam każdemu kto stosuje 5:2. Ja miałam ogromny problem z napadami głodu, zwłaszcza w weekend. Teraz jest lepiej, mam energię i mogę normalnie funkcjonować, więc i stosować swoją dietę.

IgaR 2018-08-04 11:11:11 +0

Ciekawi mnie ten produkt i chciałabym go spróbować, zapraszam do wyrażania opinii na temat Diet Booster.

renatka 2017-10-04 08:41:13 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności