dotsport.pl - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi podczas robienia zakupów w internecie? Sprawdź opinie o platformie internetowej dotsport.pl

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "dotsport.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "dotsport.pl":

Wiele razy chodziłem w galeriach handlowych do sklepów sportowych, niby dużych, ale tak na prawdę, to asortyment...
Chciałem zakupić tam buty sportowe, czy to pewna strona? Ile u Was trwała przesyłka i realizacja zamówienia?...
Kupiłam tam sprzęt sportowy dla synka i jestem zadowolona z zakupu. Przesyłka przyszła dobrze zapakowana i dość...

Wszystkie opinie o dotsport.pl (7):

myszka555 3 lata temu Wiele razy chodziłem w galeriach handlowych do sklepów sportowych, niby dużych, ale tak na prawdę, to asortyment miały ubogi. W sklepach internetowych takich jak dotsport.pl możemy na prawdę wybrać z wielu dostępnych produktów, a nie tak jak w stacjonarnych sklepikach. Polecam robić zakupy przez internet i mieć duży wybór :)
0
Pantera9 4 lata temu Chciałem zakupić tam buty sportowe, czy to pewna strona? Ile u Was trwała przesyłka i realizacja zamówienia?
0
Aga1 4 lata temu Kupiłam tam sprzęt sportowy dla synka i jestem zadowolona z zakupu. Przesyłka przyszła dobrze zapakowana i dość szybko. Polecam
0
Listonosz15 4 lata temu Do tej pory robiłem większość zakupów w sklepach stacjonarnych, ale teraz przekonałem się do dotsport.pl Maja dobre ceny w porównaniu do sklepów w galeriach handlowych.
0
Niunia 4 lata temu Kupiłam u nich buty do biegania i jestem szczęśliwa. Tanio i szybko, polecam :)
0
IgaR 4 lata temu Typowo sportowy sklep, fajna, szeroka oferta. Dla mnie najważniejsze jednak e szybka i tania wysyłka.
0
cold 5 lat temu Znajdziesz tam wszystko co jest Ci potrzebne do uprawiania takich sportów jak pływanie albo bieganie.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności