douglas.pl

douglas.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o douglas.pl

Witam
Chciałabym się wypowiedzieć na temat sklepu Douglas w Gorzowie...

Zamówiłam online męski zestaw i jestem średnio zadowolona ,dziwnie długo...

Podoba mi się to, że do każdego zamówienia otrzymuje 3 próbki gratis i...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 4 recenzji

avatar

Witam
Chciałabym się wypowiedzieć na temat sklepu Douglas w Gorzowie Wlkp. Panie tam są tak nie miłe i tak nie sympatyczne że nie da się tego opisać, wchodząc tam czujesz się zimny i nie spymatyczny klimat. Gdy poprosiłam Panią o to by mi doradziala bo chce zmienić swoje podkłady drogeryjne na te ż wyższej półki, Pani odrazu mnie zakwalifikowała do "biednych" i wyłudzajacych próbki, ale uważam że mam prawo sprawdzić siebie dany podkład w domu przed jego zakupem , gdzie naprawdę trzeba dać większa sumę. Odrazu się zniechęciłam, na koniec Pani rzuciła tekstem " trzeba przyjść zrobić makijaż i kupić odrazu ". Żenada!! Poszłam do Sephory i powiem niebo a ziemia, obsługa na najwyższym poziomie :)

palta 2019-02-27 11:39:00 +0

avatar

Zamówiłam online męski zestaw i jestem średnio zadowolona ,dziwnie długo trwa przygotowanie zamówienia a najgorsze jest to że nie otrzymałam obiecanych i wybranych przeze mnie próbek kosmetyków. Raczej nie skorzystam drugi raz z Państwa usług.

Pati 2018-12-20 10:10:33 +0

avatar

Podoba mi się to, że do każdego zamówienia otrzymuje 3 próbki gratis i bon. Szybka realizacja zamówienia. Polecam.

Magdalena 2018-10-23 15:36:24 +0

avatar

Często wchodzę na ich stronę gdy muszę szybko kupić jakiś prezent ;), sprawdza się w 100%

antra 2017-04-12 08:01:29 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności