e-trena.it - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o e-trena.it

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "e-trena.it". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "e-trena.it":

Specjalny żel do włosów którego nie ma w Polsce kupiłem właśnie tam, na e-trena.it Polecam ten sklep ze...
Zagraniczna drogeria e-trena.it ma w swojej ofercie wiele produktów, których w Polsce nie ma, dlatego kupuje tam...
Zagraniczny sklep, wolę kupować w Polsce, ale czasem mają produkty niedostępne u nas....

Wszystkie opinie o e-trena.it (5):

walczak2 3 lata temu Specjalny żel do włosów którego nie ma w Polsce kupiłem właśnie tam, na e-trena.it Polecam ten sklep ze względu na szeroki asortyment.
0
Franek 3 lata temu Zagraniczna drogeria e-trena.it ma w swojej ofercie wiele produktów, których w Polsce nie ma, dlatego kupuje tam czasem kosmetyki, które poleca mi znajomy z Włoch.
0
Pantera9 3 lata temu Zagraniczny sklep, wolę kupować w Polsce, ale czasem mają produkty niedostępne u nas.
0
Olaf 3 lata temu Zgadzam się, że można tam znaleźć niecodzienne produkty, które nie są dostępne w Polsce. Jeśli ktoś szuka pewnego sklepu zagranicznego to polecam e-trena.it
0
cold 5 lat temu Można znaleźć na tej platformie kosmetyki, które nie znajdziesz w drogerii. Często są promocje, co jest na plus ;)
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności