Erodate

Erodate

Erodate jest działającym od 2007 roku portalem erotyczno - randkowym, dzięki niemu możemy poznać partnera nie tylko na jedną noc, ale również pooglądać, lub wymienić się pikantnymi zdjęciami.

Zalety

- Bezpłatna rejestracja
- Niski 3 miesięczny abonament
- Duży wybór różnych ofert oraz funkcji

Wady

- Opłacenie abonamentu jest obowiązkowe

Ostatnie 3 opinie o Erodate

Ciekawa strona :D

Ja odradzam portal Erodate, za dużo fałszywych kont, i admin taki cwany na...

Pikantna stronka :D

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 3 recenzji

avatar

Ciekawa strona :D

Miśka 2017-10-03 11:07:49 +0

avatar

Ja odradzam portal Erodate, za dużo fałszywych kont, i admin taki cwany na tym portalu, zresztą czytają prywatne wiadomości i mam dowody w postaci adresów IP, i takie ciekawostki: zdjęcie "kobiety" Administratora z tej strony jest kradzione i niedokładnie przerobione (są pozostałości po znaku wodnym), i jak się wspomni o innych stronach erotycznych, to po jakimś czasie wiadomość zostaje skasowana, i jeszcze przy dodawaniu trzeciego zdjęcia, zdjęcie ustawia się automatycznie jako profilowe, dodam, że nie można dodawać zdjęcia penisa na profilowym, więc Administracja "wymusza" dodanie zdjęcia z twarzą (w moim przypadku), także lepiej trzymać się od tej strony z daleka.

Zły 2017-09-18 06:41:36 +0

avatar

Pikantna stronka :D

cold 2017-09-05 11:53:54 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności