Erodate - czy warto?

Erodate jest działającym od 2007 roku portalem erotyczno - randkowym, dzięki niemu możemy poznać partnera nie tylko na jedną noc, ale również pooglądać, lub wymienić się pikantnymi zdjęciami.

Zalety:

- Bezpłatna rejestracja
- Niski 3 miesięczny abonament
- Duży wybór różnych ofert oraz funkcji

Wady:

- Opłacenie abonamentu jest obowiązkowe

Ocena

3/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Erodate ". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Erodate ":

Ciekawa strona :D
Ja odradzam portal Erodate, za dużo fałszywych kont, i admin taki cwany na tym portalu, zresztą czytają prywatne...
Pikantna stronka :D

Wszystkie opinie o Erodate (3):

Miśka 4 lata temu Ciekawa strona :D
0
Zły 4 lata temu Ja odradzam portal Erodate, za dużo fałszywych kont, i admin taki cwany na tym portalu, zresztą czytają prywatne wiadomości i mam dowody w postaci adresów IP, i takie ciekawostki: zdjęcie "kobiety" Administratora z tej strony jest kradzione i niedokładnie przerobione (są pozostałości po znaku wodnym), i jak się wspomni o innych stronach erotycznych, to po jakimś czasie wiadomość zostaje skasowana, i jeszcze przy dodawaniu trzeciego zdjęcia, zdjęcie ustawia się automatycznie jako profilowe, dodam, że nie można dodawać zdjęcia penisa na profilowym, więc Administracja "wymusza" dodanie zdjęcia z twarzą (w moim przypadku), także lepiej trzymać się od tej strony z daleka.
0
cold 4 lata temu Pikantna stronka :D
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności