eurobank

eurobank

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usług eurobank zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. eurobank rozpoczął działalność w Polsce w 2003 roku. Bank swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych. Posiadają szeroki wybór kont osobistych, rachunków oszczędnościowych, kredytów i produktów inwestycyjnych. Oferta: Konto Active - Oferta głównie dla aktywnych użytkowników którzy mogą uniknąć opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej. Konto na co dzień - Prowadzenie konta w zależności od wieku wynosi 7 lub 5 zł. Karta debetowa i bankomat są za darmo. Rachunek oferuje także bezpłatne ubezpieczenie assistance i płatności mobilne.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o eurobank

Nie wiem dlaczego o Eurobanku wypowiadają się klienci którzy nie założyli...

EuroBank jest głównie skierowany do osób prywatny, do tego specjalizuje się...

Nie polecam, próbowałem założyć konto za 0zł, wszystko można było...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 13 recenzji

5

Nie wiem dlaczego o Eurobanku wypowiadają się klienci którzy nie założyli tam nawet konta. Osobiście mam u nich rachunek od kilku lat i jestem zadowolony.

Pantera9 2018-08-17 18:10:17 +0

EuroBank jest głównie skierowany do osób prywatny, do tego specjalizuje się w kredytach hipotecznych, dlatego zdecydowałem się na wzięcie kredytu u nich. Oferta wydawała się najlepsza i na razie nie żałuję.

Maniek 2018-08-16 20:22:34 +0

Nie polecam, próbowałem założyć konto za 0zł, wszystko można było zrobić online, wypełniłem wniosek, następnie zweryfikowałem swoje dane przez przelew i nagle wystąpił jakiś błąd i wniosek nie został przyjęty. Żenada..

Riker 2018-08-16 09:53:46 +0

Nie wiem z jakiego powodu, ale odrzucili mój wniosek o konto za 0zł. Nie polecam, poszukałam innego banku.

Aga1 2018-08-15 19:44:33 +0

Bez obaw, jestem ich klientem od lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Potrzebowałem pożyczki, pomogli. Chciałem założyć lokatę, tez było kilka opcji.

Kreczi 2018-08-14 20:08:41 +0

Jestem nowym klientem tego banku, ale mam nadzieje że zostanę nim na długo. Jakie są Wasze odczucia jako stałych klientów? Czy są jakieś problemy?

Tix 2018-08-13 16:00:34 +0

Ja jestem zadowolony z tego banku a najbardziej z programu Rodzina i Przyjaciele, można dostać 5% zwrotu za wydatki kartą. Bank godny polecenia :)

adameq 2017-11-17 04:08:57 +0

@kooza

Tak, posiadają usługę Konto Junior z której korzystam i jestem bardzo zadowolony. Za przelewy, wypłaty i prowadzenie konta nic nie płacisz co jest super. Polecam wszystkim moim rówieśnikom!

Folklorek 2017-11-17 04:03:19 +0

Jeszcze nigdy nie załatwiałem tak szybko płatności mobilnie. Jak bank to tylko eurobank. Super obsługa, niskie prowizje i szeroki zakres usług!

baptista 2017-11-17 03:58:19 +0

Skusili mnie darmową kartą debetową i bezpłatnym korzystaniem z bankomatu. Później poznałam ich inne oferty i również są korzystne. Polecam!

agnieszka 2017-11-17 03:55:38 +0

Jestem klientem od wielu lat i polecam. Niskie opłaty za prowadzenie konta, czy posiadanie karty.

noisia 2017-10-09 09:17:57 +0

Eurobank ma ofertę dla młodych?

kooza 2017-08-03 12:23:53 +0

Oferta bardzo dobra ze względu na tanie oprocentowanie i niską prowizję.

myfavourite 2017-01-11 12:42:14 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności