Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)

Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami) - czy warto?

Przeczytaj opinie innych o Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami). Jeśli sam używałeś tego produktu podziel się zdaniem z innymi.

Zalety:

łatwo się rozprowadza
szybko schnie
atrakcyjna cena
skuteczny

Wady:

zawiera formaldehyd

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami)":

To moja ulubiona odżywka do paznokci, używam jej już bardzo długo i wygląd moich paznokci naprawdę się...
Długo zastanawiałam się nad zakupem tej odzywki bo słyszałam coś o rozdwajaniu się płytki itd, mi pomógł....
U mnie produkt się sprawdził. Utwardził płytkę paznokcia poza tym ma piękny...

Wszystkie opinie o Eveline, Nail Therapy Professional (Odżywka wzmacniająca z diamentami) (3):

Magdalena 3 lata temu To moja ulubiona odżywka do paznokci, używam jej już bardzo długo i wygląd moich paznokci naprawdę się poprawił. Paznokcie są zdrowsze, mocniejsze i mają piękny połysk. Polecam.
0
antra 5 lat temu Długo zastanawiałam się nad zakupem tej odzywki bo słyszałam coś o rozdwajaniu się płytki itd, mi pomógł. Stosowałam go wg. zaleceń na opakowaniu i po miesiącu zauważyłam pozytywną różnicę. Niestety dawno już nie stosowałam, i jest tak jak dawniej.
0
myfavourite 5 lat temu U mnie produkt się sprawdził. Utwardził płytkę paznokcia poza tym ma piękny połysk.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności