Fibre Select

Fibre Select

Fibre Select to znakomity błonnik, który dzięki swojemu zastosowaniu oczyszcza organizm z toksyn i pozbywa się złogów jelitowych. W skład Fibre Select wchodzą dwa naturalne składniki - nasiona babki jajowatej oraz babki płesznik. Zdrowe i oczyszczone jelita dają dobre zdrowie całemu organizmowi. Niestety w czasach jakich żyjemy pośpiech, niezdrowe jedzenie oraz stres przyczynią się do zbierania złogów kałowych w jelitach. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ zatruwa to nasz cały organizm od wewnątrz, powodując szkodliwe toksyny, które objawiają się między innymi uczuciem ciężkości, częstych bóli brzucha, zaparciami, zgagą, złym samopoczuciem. Jeżeli te objawy u Ciebie występują, sięgnij po błonnik,a na pewno poczujesz się lepiej.

Zalety

- Oczyszcza organizm z toksyn
- Wspomaga wypróżnianie
- Poprawia kondycję skóry
- Likwiduje zaparcia i wzdęcia

Wady

- Produkt można kupić tylko na stronie producenta.

Ostatnie 3 opinie o Fibre Select

Fibre select nie spełnił moich oczekiwań mimo stosowania go zgodnie z...

Oczyściłem swój organizm z Fibre Select, dzięki niemu nie mam już...

Ciągle mi coś siedziało na jelitach i miałam problem z wypróżnianiem...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 4 recenzji

5

Fibre select nie spełnił moich oczekiwań mimo stosowania go zgodnie z zaleceniem. Czy u Was działał jak należy?

juras 2018-09-03 09:54:50 +0

Oczyściłem swój organizm z Fibre Select, dzięki niemu nie mam już problemów trawiennych. Wszystko na bazie produktów naturalnych, a Wam jak pomógł?

Maniek 2018-08-16 19:14:02 +0

Ciągle mi coś siedziało na jelitach i miałam problem z wypróżnianiem się. Znajoma wspomniała że słyszała coś o Fibre Select który podobno pomaga. Zawdzięczam temu suplementowi spokojne życie bez problemów jelitowych. Polecam!

sahara 2017-11-16 06:49:03 +0

Zapraszam do opinii na temat błonnika Fibre Select .

Fela 2017-10-12 09:53:12 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności