FILARUM - czy warto?

Zanim zdecydujesz się na Rapid Finance Polska Sp. z o.o. sprawdź opinie i oceny osób które korzystały z ich usług. Jedna z najstarszych firm pożyczkowych. Oferuje swoim klientom jednorazową darmową pożyczkę w kwocie 1000 zł na 30 dni. Wymogiem zerowej prowizji jest terminowa spłata pożyczki. Nie można przedłużyć spłaty pożyczki. Jedyną możliwością jest jej spłata na raty. Udzielenie chwilówek głównie przez Internet. FILARUM weryfikuje BIK, KRD, BIG i ERIF.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "FILARUM". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "FILARUM":

a moje podanie filarum odrzuciło, a identyczny wniosek przyjęła inna firma i stracili klienta, ich...
Jak wszystkie firmy, które wchodzą na rynek mocno się starają jeśli na tym samym poziomie będą się starali za...
@Adam Ja potrzebowałem niewielkiej i szybkiej pożyczki. Mają pierwszą pożyczkę za darmo co mnie skusiło i...

Wszystkie opinie o FILARUM (5):

walczak2 4 lata temu a moje podanie filarum odrzuciło, a identyczny wniosek przyjęła inna firma i stracili klienta, ich problem
0
Maniek 4 lata temu Jak wszystkie firmy, które wchodzą na rynek mocno się starają jeśli na tym samym poziomie będą się starali za kilka miesięcy to będą liderami na rynku pożyczek.
0
kubazlodzi 4 lata temu @Adam Ja potrzebowałem niewielkiej i szybkiej pożyczki. Mają pierwszą pożyczkę za darmo co mnie skusiło i złożyłem podanie, Cały proces trwał około 30-40 minut. Pieniądze na koncie pojawiły się momentalnie. Polecam wszystkim!
0
Adam 5 lat temu Brał ktoś pożyczkę w filarum?
0
minerwa90 5 lat temu Zaufanie budzi fakt że utrzymują się na rynku wiele lat.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności