Fritz Exchange

Fritz Exchange

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Fritz Exchange. Fritz Exchange - Internetowy kantor wymiany walut online. Spółka powstała w 2011 r. Fritz Group w 2014 r. wprowadziła do swojej oferty urządzenie do automatycznej wymiany walut. Fritz Exchange oferuje wymianę 5 dowolnych walut przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto oferuję obsługę w jednym z 5 języków.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Fritz Exchange

Zapraszam do dołączenia do grupy na FB Anty Fritz Exchange.
211 członków i...

Widzę, ze ostatnio fritz exchange ma bardzo złe opinie, na prawdę jest tak...

Uwazajcie na ten kantor bo ma problemy z wypłatą środków!Brak kontaktu,nikt...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 13 recenzji

5

Zapraszam do dołączenia do grupy na FB Anty Fritz Exchange.
211 członków i na dzień dzisiejszy 23 sierpnia około 900 000 zł od 47 osób z Facebooka. Najstarsze zaległe wpłaty sięgają początku lipca. Zgodnie z nowy regulaminem czas wypłaty wynosi do 7 dni roboczych a tak naprawdę niektórzy czekają na swoją grubą kasę np 200 000 po 4-5 tygodni!.
Zaczynam nagłaśniać sprawę.
Chyba rośnie drugi Amber Gold.
Brak odpowiedzi na maile
telefonów od 10 dni nikt nie odbiera
Wiele osób zgłosiło już sprawę na policję i do prokuratury. Poszły już też pierwsze pozwy do sądu.
A kantor?????
Jak działał tak działa. Pobiera od nowych nieświadomych klientów kasę i tą kasą upycha dziury. Aż skończą się pieniądze. Część z poszkodowanych być może odzyska pieniądze ale wielu czeka na swoje pieniądze od początku lipca i brak odpowiedzi na maile, telefony.
Dla pani Jaworowicz sprawa lub do "Uwagi". To złodzieje w białych rękawiczkach.

bogusiarajniak 2018-08-23 11:37:37 +0

Widzę, ze ostatnio fritz exchange ma bardzo złe opinie, na prawdę jest tak źle? Ktoś ostatnio u nich robił wymianę? Ja kiedyś korzystałem ale to było dawno temu.

Pantera9 2018-08-17 12:35:28 +0

Uwazajcie na ten kantor bo ma problemy z wypłatą środków!Brak kontaktu,nikt nie odbiera telefonów!ja juz tydzień czekam na pieniądze pisze reklamację i cisza!!!!

Lyla28 2018-08-09 11:18:12 +0

Od 5 lat wymieniałem walutę w tym kantorze i było OK. B Y Ł O !
Od dwóch miesięcy, to co wyprawiają to jakaś PORAŻKA - nieterminowe przelewy (narazili mnie przez to na dodatkowe koszty) i brak odpowiedzi na reklamacje. Jeżeli komuś nie zależy na terminach i może poczekać na realizację przelewu to może korzystać, ale dla mnie b.ważnym była terminowość i tu okazało się, ze dwukrotnie zawiedli zrealizowali przelew po 8 dniach i tylko dlatego że to ja zacząłem upominać się o pieniądze !!! Przez ich niefrasobliwość straciłem możliwość korzystania z dodatkowych usług w banku za nieterminowe wpłaty. A dla nich to był tylko spóźniony przelew na małą kwotę.

kubanos69 2018-07-06 01:03:23 +0

Po latach współpracy kilka miesięcy temu nastąpiła drastyczna zmiana na gorsze. Kiedyś pieniądze wpływały tego samego dnia po zleceniu przelewu. Teraz kantor spóźnia się z przelewami po kilka dni. I jest to kolejny miesiąc kiedy występuje taka sytuacja, a transakcje robię co miesiąc. Dziś mija 5 dzień kiedy zleciłam przelew. O godz 10 włączała się automatyczna sekretarka . Kolejne połączenie ok 10.30 zostało przerwane przez infolinię po 35 minutach oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta. Obecnie po raz trzeci czekam już 20 minut na odebranie telefonu. Zero kontaktu, zero pieniędzy. Czyżby firma miała kłopoty. Ostrzegam wszystkich i postaram się to zrobić gdzie tylko się da. Sprawdźcie też https://www.opineo.pl/opinie/fritzexchange-pl. Tam negatywnych opinii od paru miesięcy stale przybywa.

Franka 2018-06-15 10:36:18 +0

Warto czatować na promocje, bo wtedy rzeczywiście cena jest niższa takie moje zdanie. W porównaniu z starą platformą, ta aktualna jest łatwiejsza w nawigacji i bardziej przejrzysta.

ronin 2018-04-12 09:38:14 +0

Jestem stałym klientem, bo pracuję za granicą więc często wymieniam walutę, co raz się jakaś promka trafi. Jak dla mnie, mają dobre ceny

turborobert 2018-04-04 05:07:07 +0

Ja natomiast często korzystam z oferty we Fritz Exchange i jestem z niej naprawdę zadowolona. Możemy tam skorzystać z wymiany 11 różnych walut, a co więcej często dostępne są fajne promocje, dzięki którym kursy wymiany walut są także nader atrakcyjne:)

Livias 2018-04-02 02:11:29 +0

Polecam

MirekPawlik 2018-03-05 10:07:47 +0

Regularnie od 4 lat wymieniam waluty w celu spłaty kredytu we Frankach, do tej pory zaoszczedziłem już kilkanaście tysięcy złotych dzięki Fritz Exchange, polecam każdemu kto chce wymienić sprawnie i szybko swoje pieniądze.

MirekPawlik 2018-03-05 09:25:34 +0

Wymieniałem u nich mniejsze kwoty i w sumie bez zastrzeżeń. Jednak często 'zamulają' jeśli chodzi o kontakt z obsługą klienta. Także na upartego można u nich trochę wymienić lecz z pewnością są lepsze kantory.

aforcz 2017-11-18 02:50:13 +0

Z firmą Fritzexchange współpracujemy od stycznia 2013 roku.
Po ponad 4,5 roku współpracy doznaliśmy szoku.
Fritzexchange nie wykonało wypłaty na nasze konto walutowe 179 230 USD. Transakcja zlecona została 21-go sierpnia – do chwili pisania opinii (14-09-2017) cały czas ma status „oczekujące”. Dnia 30-go sierpnia złożyliśmy reklamacje, Wg regulaminu Fritzexchange rozpatruje reklamacje w ciągu 14 dni.
Otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie przyjęcia reklamacji – zarówna od prezesa Piotra M. , jak i Kancelarii adwokackiej Katarzyny K. Niestety po 15 dniach dalej nie mamy odpowiedzi na nasze pismo ani od firmy, ani od reprezentującej ich Kancelarii adwokackiej. Suche fakty są takie iż kwota ponad 600 000zł została przelana na konto Fritzexchange a w zamian nie otrzymaliśmy zakupionych 179 230 USD. Nie otrzymaliśmy również odpowiedzi na naszą reklamację Mimo iż jesteśmy długoletnim i dużym klientem (od początku współpracy zakupiliśmy waluty za kilka milionów złotych).
Zdecydowanie odradzamy korzystanie z usług Fritzexchange – nie są godni zaufania , lekceważą, a wręcz ignorują długoletniego i dużego klienta. Nie chcemy wiedzieć jak w takim wypadku traktują osoby które obracają u nich mniejszymi kwotami.

Restyle 2017-09-14 05:36:27 +0

Niestety czas oczekiwania znacznie dłuższy niż w tradycyjnych kantorach.

magic992 2017-01-12 11:01:09 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności