galeriamarek.pl

galeriamarek.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o galeriamarek.pl

Bardzo dobry sklep! Bardzo sprawna obsługa klienta.
Szybka wysyłka,w moim...

Wydaje mi się, że trafiłeś na zły produkt i sklep nie jest niczemu winny....

Ostrzegam przed Galerią Marek (www. galeriamarek.pl). Kupiłem w GM buty marki...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 4 recenzji

avatar

Bardzo dobry sklep! Bardzo sprawna obsługa klienta.
Szybka wysyłka,w moim przypadku dodatkowo z wymianą jednej z par kupionych butów.
Wszystko załatwione expresowo!
Wszelkie informacje na bieżąco.
Dodatkowo bardzo korzystne ceny.
Dla mnie jeden z najlepszych sklepów!
Pozdrawiam serdecznie!
Ps. Z mojej strony daję 6 ******. J.

Jowita 2019-10-16 10:51:52 +0

avatar

Wydaje mi się, że trafiłeś na zły produkt i sklep nie jest niczemu winny. U mnie zamówienie wyglądało tak jak każdy tego oczekuje, czyli szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem.

pg15 2019-02-28 20:32:30 +0

avatar

Ostrzegam przed Galerią Marek (www. galeriamarek.pl). Kupiłem w GM buty marki Lotto. Mam wątpliwości, czy były oryginalne, bo już po kilku dniach używania zaczął się kruszyć tył podeszwy, a po kilkunastu dniach porwał się materiał (wewnątrz buta) na pięcie. Noszenie tych butów raniło skórę, więc nie wnikając czy to były podróbki, czy oryginały odesłałem buty i zgłosiłem reklamację do Galerii Marek z żądaniem zwrotu pieniędzy. Niestety firma GM, zamiast zachować się jak uczciwy sprzedawca, wynajęła jakiegoś „eksperta”, który pisze im takie opinie jakich sobie życzą. Ten „ekspert” orzekł, że buty zaczęły się rozpadać, bo je źle noszę. Ręce mi opadły – niby jak on może widzieć, że je źle noszę skoro tego nie widział?!? Mam oryginalne buty wielu marek (Ecco, Nike, Adidas, Wojas) i niektóre z nich używam od 5 i więcej lat, bez żadnych poważnych uszkodzeń podeszwy czy materiałów. Przestrzegam zatem wszystkich przed zakupami w Galerii Marek – albo sprzedają słabe, chińskie podróbki (których im producent nie wymieni, więc muszą odrzucać wszelkie reklamacje), albo po prostu maja klienta „gdzieś” i wolą zwalić winę na niego zamiast skontaktować się z producentem wadliwych butów. Która opcja jest prawdziwa nie wiem – ale każda z nich oznacza, że już nigdy ja ani nikt z mojej rodziny nie kupimy nic w Galerii Marek.

ary 2017-10-30 09:17:01 +0

avatar

Każdy coś znajdzie dla siebie.

magic992 2017-04-12 09:48:51 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności