gearbest.com

gearbest.com

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o sklepie internetowym gearbest.com

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o gearbest.com

Zamówiłem u nich drona za 50$, unosił taką kamerę w stylu gopro, sam zakup...

Kupiłem u nich obudowę do telefonu, bo mam specyficzny model i ciężko...

Jak zakupiłem telefon z gearbest to nie płaciłem cła. Może miałem...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 8 recenzji

5

Zamówiłem u nich drona za 50$, unosił taką kamerę w stylu gopro, sam zakup uważam za udany, bo za tyle nie ma szans kupić takiego sprzętu w polsce. Na przesyłkę czekałem dość długo, bo niestety musiałem zapłacić cło.

Maniek 2018-08-16 20:58:04 +0

Kupiłem u nich obudowę do telefonu, bo mam specyficzny model i ciężko gdziekolwiek dostać. Przesyłka szła dwa tygodnie, więc nie tak źle.

Riker 2018-08-15 23:19:12 +0

Jak zakupiłem telefon z gearbest to nie płaciłem cła. Może miałem szczęście :)

Kreczi 2018-08-14 20:24:54 +0

Generalnie jak ktoś zamawia elektronikę i inne gadżety, to jest to idealny sklep dla niego, choć czasami bardziej opłacało się kupować z innych chińskich sklepów takich jak alliexpress czy banggood.

Grzesiek 2018-08-14 17:20:44 +0

Chiński sklep z wieloma różnościami, ostatnio kupiłem tam drona, bo kolega powiedział, że to najtańsza opcja i rzeczywiście, trochę trzeba było czekać, ale otrzymałem przesyłkę i wszystko jest oki, polecam!

Kubi 2018-08-14 09:05:08 +0

Kupiłem w tym chińskim sklepie telefon, ale niestety nie odbyło się bez cła :/ Nie wiem czy miałem pecha, czy po prostu tak nadali paczkę, ale wyszło mnie to tyle samo za ile bym kupił w Polsce, a czekać musiałem oczywiście dużo dłużej. Chociaż tyle, że telefon mam już dwa lata i działa bardzo dobrze.

Michal 2018-08-13 18:18:38 +0

Gearbest to chiński sklep, w którym możemy kupić dość tanio wiele produktów. Sam kupiłem wiele akcesoriów do dronów, wszystko przychodziło dość szybko jak na zamówienia z Chin, a dodatkowo gdy coś się popsuło uwzględniali reklamacje i wysyłali ponownie taki sam produkt. Założenie konta jest proste, dlatego polecam wszystkim.

Tix 2018-08-13 15:53:35 +0

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o gearbest.com

antra 2017-03-16 12:32:02 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności