Groupon

Groupon

Groupon to pierwszy portal zakupów grupowych i jeden z najpopularniejszych na świecie. W Polsce istnieje od 2011 roku, szybko zyskując popularność. Portal oferuje zakupy grupowe, które są sporo tańsze niż tradycyjny zakup. Portal posiada sekcje "Twoje miasto" z lokalnymi ofertami w największych miastach w Polsce, sekcje "Travel" z ofertami podróżniczymi, "TOP" oferty z bestsellerami oraz bilety. Zapraszamy do pisania opinii o Groupon poniżej.

Zalety

Duża liczba ofert
Tańsze oferty
Aplikacja mobilna

Wady

Ostatnie 3 opinie o Groupon

Ostatnio kupiłem bon na escaperoom dla dwóch osób. Nie wierzyłem że tak po...

Niby dużo promocji i kuponów, kiedyś kupiłem u nich kilka zniżek, ale nie...

Trafiłem nie raz na bardzo fajne okazje. Można pójść na gokarty czy...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 9 recenzji

5

Ostatnio kupiłem bon na escaperoom dla dwóch osób. Nie wierzyłem że tak po prostu mają zniżkę 40% na pokój i znalazłem stronę internetową tego escaperoomu i rzeczywiście, tam cena była o 40zł wyższa. Normalnie kosztował 100zł a na Groupon 60zł. Polecam!

Franek 2018-09-01 09:37:50 +0

Niby dużo promocji i kuponów, kiedyś kupiłem u nich kilka zniżek, ale nie jest to jakoś super opłacalne. Można czasem znaleźć jakieś fajne oferty, ale Groupon zarzuca też często skrzynkę jakimiś mało ciekawymi propozycjami.

Maniek 2018-08-16 21:02:16 +0

Trafiłem nie raz na bardzo fajne okazje. Można pójść na gokarty czy strzelnicę dużo taniej niż normalnie, dlatego zachęcam do znalezienia czegoś dla siebie, grupon to świetne miejsce. Można też kupić komuś na prezent jakiś gadżet.

Olaf 2018-08-16 13:12:26 +0

Co kupowaliście na grouponie? Ja się zastanawiam nad Jumparena, bo nigdy jeszcze nie byłem, a mają 40% znżki.

Kreczi 2018-08-14 20:25:54 +0

Będąc na urlopie z Zakopanem znalazłam tanie wejściówki na termy. Byliśmy bardzo zadowoleni bo ceny basenów termalnych normalnie są bardzo wysokie. Na pewno jeszcze skorzystamy.

IgaR 2018-08-13 18:35:05 +0

Kupiłam na gruponie wizytę u kosmetyczki na hybrydę. Koszt dużo niższy niż zwykła wizyta u kosmetyczki. Można dużo zaoszczędzić dzięki licznym promocjom.

Ania 2018-08-13 17:49:19 +0

Ostatnio na grouponie kupiłam znajomym na prezent 2-dniowy wyjazd w góry i był to świetny pomysł.
Hotel cudowny, jedzenie wyśmienite, a cena jeszcze lepsza.

monia 2017-10-27 08:48:04 +0

Groupon to jedna z moich ulubionych stron z ofertami podróży. Bardzo często korzystam i wykupuje różne wycieczki, które są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Dodatkowo Groupon jest moim wybawieniem, jeżeli nie mam pomysłu na prezent, tam zawsze coś znajdę dla każdego. Super!

Julka 2017-10-12 13:26:25 +0

Zapraszamy do pisania opinii o Groupon poniżej

cold 2017-10-10 09:27:01 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności