Idea bank - czy warto?

Idea bank, jest to polski Bank, który zajmuje się obsługą finansową małych i średnich przedsiębiorstw. Idea Bank oferuje również usługi takie jak : obsługa księgowości oraz doradztwo w inwestycji kapitału.

Zalety:

- Bank działa na rynku od ponad 15 lat
- Szybka obsługa klienta
- Bezpieczeństwo
- Kantor w atrakcyjnych cenach

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Idea bank". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Idea bank":

Taką lokatę to ja rozumiem! W idea bank możemy wziąć lokatę HAPPY, aż 4% w skali roku! Bardzo dużo, a trwa...
Jestem klientem Idea Bank ponad 3 lata i jestem zadowolony z ich obsługi. Przelewy dostarczane są szybko do odbiorcy,...
Pozdrawiam Panią z oddziału idea bank, dla której zamknięcie rachunku to było prawdziwe wyzwanie, a bynajmniej nie...

Wszystkie opinie o Idea bank (13):

baca 3 lata temu Taką lokatę to ja rozumiem! W idea bank możemy wziąć lokatę HAPPY, aż 4% w skali roku! Bardzo dużo, a trwa tylko 3 miesiące.
0
blindek 3 lata temu Jestem klientem Idea Bank ponad 3 lata i jestem zadowolony z ich obsługi. Przelewy dostarczane są szybko do odbiorcy, za prowadzenie konta nie płacę nic, a wypłacam w wielu bankomatach.
0
Franek 3 lata temu Pozdrawiam Panią z oddziału idea bank, dla której zamknięcie rachunku to było prawdziwe wyzwanie, a bynajmniej nie miała plakietki uczę się.. 3 razy wychodziła kogoś o coś pytać, dzwoniła do centrali, żenada, na prawdę..
0
Maniek 3 lata temu Z moich poszukiwań wynika, że jedynie konto nestBanku i w ideabanku to konta darmowe bez żadnych konkretnych wymogów jak np. obroty miesięczne kartą.
0
Olaf 3 lata temu Śmieszny jest ten bank, nie mogłem się połączyć z infolinią, bo cały czas mają 0 dostępnych konsultantów, czy to jakiś żart? Oczywiście w moim mieście jest tylko jeden punkt obsługi więc kolejki kilometrowe..
0
Riker 3 lata temu Też miałem problemy z założeniem konta przez internet, ale poszedłem do oddziału i wszystko dało się ogarnąć. Nie zmienia to faktu, że opinia na temat ideabank jest średnia i nie zostałem ich klientem.
0
Aga1 3 lata temu Ostatnio założyłam tam konto i wszystko jest oki, ale nie mogłam przez dłuższy czas potwierdzić tożsamości. Ich infolinie na internecie nie były dostępne.
0
Tix 3 lata temu Jestem klientem od niedawna, konto założyłem za 0zł i za rachunek też płacę 0zł, mam dobre przeczucia.
0
AdamLegnica 4 lata temu A my razem z żoną i synem mamy konto w tym banku 5 lat i naprawdę jestem zadowolony. Szybka obsługa, przystępne oprocentowania. Polecam wszystkim!
0
Radoslaw 4 lata temu Założyłem moje pierwsze firmowe konto w tym banku. Nigdy nie przypuszczałem że to będzie takie proste i przyjemne!
0
marzenka 4 lata temu Idea Bank ma świetną obsługę klienta. Kontakt szybki, a doradcy bardzo rzeczowi i pomocni. Polecam serdecznie!
0
basienka 4 lata temu Jestem klientem tego banku na dzień dzisiejszy jestem zadowolona.
0
Adam 4 lata temu Korzystasz z oferty Idea Banku? Podziel się swoją opinią.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności