inbook.pl

inbook.pl

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o inbook.pl

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o inbook.pl

Księgarnia bardzo fajna, a na dodatek mają też inne artykuły niż książki...

Inbook.pl to jedna z najfajniejszych stron na której zamawiałem książki,...

Z tym kodem rabatowym kupiłem książki dużo taniej, a to nie pierwszy raz...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 8 recenzji

Księgarnia bardzo fajna, a na dodatek mają też inne artykuły niż książki takie jak elektronika, przybory szkolne, więc można powiedzieć że to sklep wielobranżowy bardziej. Co do samej strony internetowej to trochę muli, pewnie coś ze stroną jest nie tak, ale oprócz tego polecam.

rybak 2019-03-26 21:23:47 +0

Inbook.pl to jedna z najfajniejszych stron na której zamawiałem książki, nie dość że dają rabaty, to mają bardzo dobre ceny. Polecam jeśli ktoś lubi czytać :)

Pantera9 2018-08-17 11:50:35 +0

Z tym kodem rabatowym kupiłem książki dużo taniej, a to nie pierwszy raz kiedy inbook.pl dał mi powody do radości. Wiecie coś o kolejnej promocji?

Olaf 2018-08-16 13:14:46 +0

Bardzo lubię u nich kupować książki. Inbook zawsze zaskakuje mnie nowymi promocjami, gdy nie wiem co czytać podpowiadają mi co mi się może spodobać.

Aga1 2018-08-15 20:00:33 +0

Duży wybór artykułów, przystępne ceny, ale długo obsługiwali moje zamówienie, nie wiem, może pechowo trafiłem.

Grzesiek 2018-08-14 17:11:38 +0

Spoko ceny, dobry wybór książek i nie tylko. Warto śledzić promocje i kody rabatowe.

mada91 2018-01-08 08:36:41 +0

Można na inbook.pl kupić również ciekawe zabawki dla dzieci po dobrej cenie. Nawet w sklepie stacjonarnym nie ma takiego dużego wyboru.

saiff 2018-01-05 09:15:27 +0

Oprócz książek, zdarzyło mi się kupić płytę CD, oraz podręczniki szkolne.

cold 2017-03-16 11:39:03 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności