INCREDIT - czy warto?

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usług INCREDIT zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. InCredit oferuje chwilówki na raty czyli ze spłatą do 6 miesięcy a dla stałych klientów nawet do 24 miesięcy. Pierwszą pożyczkę można maksymalnie wziąć do 2000 zł ze spłatą od miesiąca do 6 miesięcy. Firma weryfikuje BIK KRD BIG i ERIF. Kredytobiorca musi mieć ukończone 20 lat. Osoba starająca się o pożyczkę musi mieć dowód osobisty, konto bankowe, telefon i stały dochód.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "INCREDIT". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "INCREDIT":

Pilnie potrzebowałam niewielkiego kredytu na nieoczekiwane wydatki. Ta oferta była dla mnie ratunkiem. Wszystko...
Bardzo dobre wspomnienia z pożyczki incredit, bo nie naliczają dodatkowych kosztów, zawsze jasno określone za ile i...
Pierwsza pożyczka jest u nich darmowa? W dzisiejszych czasach to standard, więc jak nie mają, to nie ma czego tam...

Wszystkie opinie o INCREDIT (17):

avatar
Anita123 3 lata temu Pilnie potrzebowałam niewielkiego kredytu na nieoczekiwane wydatki. Ta oferta była dla mnie ratunkiem. Wszystko dokładnie mi wytłumaczono i nie było nic zapisane drobnym druczkiem. Gdybym znowu miała taką potrzebę nie zawahałabym się i ponownie skorzystała z usług incredit.
0
avatar
walczak2 3 lata temu Bardzo dobre wspomnienia z pożyczki incredit, bo nie naliczają dodatkowych kosztów, zawsze jasno określone za ile i na ile się bierze pożyczkę. Jeśli potrzebuję pieniędzy na szybko to zawsze od nich pożyczam.
0
avatar
Franek 3 lata temu Pierwsza pożyczka jest u nich darmowa? W dzisiejszych czasach to standard, więc jak nie mają, to nie ma czego tam szukać.
0
avatar
Maniek 3 lata temu Zdecydowałem się na pożyczkę w Incredit przez wzgląd na dużą przyznawalność. U konkurencji pożyczki mi nie przyznano a w Incredit nie było problemu.
0
avatar
Olaf 3 lata temu Za wysokie mają te prowizje, za pożyczkę 1000zł na miesiąc chcą aż 200zł prowizji, to lekka przesada, szczególnie ze trzeba oddać już po miesiącu. Nie miałem wyjścia więc się zapożyczyłem w incredit ale to był pierwszy i ostatni raz.
0
avatar
Riker 3 lata temu Ostatnio pożyczyłem od incerdit kilkaset złotych i mam dobrą opinię. Gdy nie mogłem dokonać spłaty w terminie, mogłem przedłużyć termin spłaty. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
0
avatar
Aga1 3 lata temu Braliście może pożyczkę, bo rozważam czy brać u nich czy szukać gdzieś indziej?
0
avatar
Kreczi 3 lata temu Nie wiem jakie opinie słyszałeś i skąd, ale u mnie wszystko przebiegło bez problemu, potrzebowałem pieniędzy i przelali szybko na konto.
0
avatar
trymson 4 lata temu Ja tam wolę się trzymać od wszystkich pożyczek z daleka, słyszałem o tej pożyczce sprzeczne opnie.
0
avatar
raidman 4 lata temu Super firma, potrzebowałem kupić sobie nowy samochód. Bardzo mi pomogli, obsługa na wysokim poziomie a prowizje naprawdę niskie. Polecam!
0
avatar
janusz 4 lata temu Wziąłem pożyczkę na zagospodarowanie działki. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i przyjemnie. Jestem zadowolony i napewno jeszcze nieraz do was zawitam!
0
avatar
Perkusista 4 lata temu Dobrze wspominam pożyczkę w INCREDIT. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Naprawdę warto !
0
avatar
kolargo 4 lata temu Korzystam z ich usług i co jak co, ale jak kredyt to tylko u nich!
0
avatar
KubaKonin 4 lata temu Super że jesteście. Dzięki wam wkońcu kupiłem sobie swój pierwszy samochód! Polecam
0
avatar
Joanna 4 lata temu Atrakcyjna oferta, i dają w miarę czas na spłatę.
0
avatar
pola23 4 lata temu Ja również polecam, mają korzystną ofertę.
0
avatar
antra 5 lat temu Chyba najlepsza firma. Oceniam ich dobrze i polecam.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności