Infakt

Infakt

Infakt to internetowe usługi księgowe oraz program do wystawiania faktur.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Infakt

Czat infakt mi pomógł wielokrotnie, dlatego jestem bardzo zadowolony z ich...

Jak ktoś jeszcze ma wątpliwości czy warto, to odpowiedź jest prosta, to...

Używałem programu do rozliczenia faktur. Nie jest to bardzo proste, ale...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 13 recenzji

5

Czat infakt mi pomógł wielokrotnie, dlatego jestem bardzo zadowolony z ich uslug. Porządna firma

juras 2018-09-03 09:42:41 +0

Jak ktoś jeszcze ma wątpliwości czy warto, to odpowiedź jest prosta, to zależy. Jeśli prowadzisz małą działalność gospodarczą to warto się tego nauczyć, jeśli masz dużo na głowie to czasem lepiej zlecić to komuś.

Listonosz15 2018-08-15 11:24:48 +0

Używałem programu do rozliczenia faktur. Nie jest to bardzo proste, ale dałem radę i dzięki nim zaoszczędziłem bardzo dużo. Polecam!

Grzesiek 2018-08-14 17:50:44 +0

Ciekawy program do wystawiania faktur, ja korzystam regularnie i jestem zadowolona. Łatwo się obsługuje, wszystko intuicyjnie. Dodatkowy plus za czat, ja ma się jakieś wątpliwości można skorzystać z pomocy księgowego.

Aga 2018-08-04 10:05:32 +0

Hej, moja znajoma korzysta z Infakt od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolona. Księgowość prowadzona jest bardzo dobrze, wszystko jest zawsze zrobione na czas.

Malwinka 2017-10-17 07:33:05 +0

Dowożenie dokumentów, uważam za stratę czasu. Dlatego od jakiegoś czasu moją firmę obsługuje online – Infakt i jestem zadowolona. Wykonują swoją pracę rzetelnie i nigdy nie miałam z nimi żadnego kłopotu, wszystko jest zrobione dokładnie i na czas.

Julka 2017-10-11 07:33:30 +0

Prowadzę niewielką działalność, jak myślicie czy dobrym rozwiązaniem jest zainwestować w internetowe usługi księgowe firmy Infakt ? Chodzi mi to, aby wszystko było wykonywane rzetelnie i bezproblemowo...?

Adam 2017-10-10 08:16:30 +0

Witam, bardzo proszę o opinię osób, które już korzystają z oferty Infakt i odpowiedź na pytanie, które nurtuje chyba nas wszystkich – czy warto? Czy macie są jakieś ewentualne uwagi na temat ?

Adam 2017-10-09 09:29:47 +0

Jestem zadowolona z Infakt. Bardzo pomocny jest czat, który oferuje pomoc księgowych, które bardzo szybko potrafią rozwiązać wiele problemów. Uważam,że jest to bardzo porządna firma i mogę polecić ich usługi.

ULA31 2017-10-09 09:14:32 +0

Za ta jakość program powinien być droższy.. Prosta obsługa pozwala na bycie księgowym przez przysłowiowego Kowalskiego. Daje on również oszczędność czasu ponieważ nie tracimy go w drodze do biura rachunkowego.. Takich programów powinno być więcej.. na koniec dodam, ze nie trzeba znać się aby móc z niego korzystać dlatego uważam, ze jest to program dla wszystkich, który niesie z sobą same plusy.

keksis 2017-10-05 21:30:12 +0

Ja również jestem z niego zadowolona.

Asnaa 2017-10-03 08:10:44 +0

Bardzo mi ten program pomaga w prowadzeniu firmy. Jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i załatwia mi wiele spraw za dobre ceny.

ElKonrado 2017-10-02 21:26:21 +0

Przejrzysta strona internetowa oraz intuicyjny program do faktur. Ceny również zachęcają do sprawdzenia systemu i korzystania z niego.

cold 2017-09-19 01:56:05 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności