ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o ING Bank Śląski. ING Bank Śląski rozpoczął swoją działalność na rynku polskim w 1989 roku. Oferta kont bankowych jest skierowana do różnych grup klientów - studenci, pracownicy, zamożniejsi klienci itd. Oferta: "Konto ING Direct Business" - jest to rachunek dla spółek kapitałowych, spółek osobowych o rocznym przychodzie ponad 1,2 mln euro. "Otwarte konto oszczędnościowe"- Konto charakteryzuje się niezmiennym oprocentowaniem na poziomie 2% przez 4 miesiące. Założenie i prowadzenie rachunku jest darmowe. "Konto z Lwem Direct" - Jest to wielofunkcyjne konto bankowe skierowane do klientów którzy większość operacji bankowych wykonują samodzielnie. "Konto Direct dla Firmy" - Konto dedykowane przedsiębiorcom.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o ING Bank Śląski

Teraz pojawiła się promocja, że za założenie konta osobistego można...

Ing to bank jakiego potrzebowałem, polecam wszystkim, nie zawiedziecie się.

Jak to mówią w reklamie, "liczą się ludzie" i dało się to odczuć, jak...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 7 recenzji

Teraz pojawiła się promocja, że za założenie konta osobistego można zgarnąć nawet 140zł. Jak dla mnie szok, że za założenie konta jeszcze nam płacą, oczywiście jestem pozytywnie zaskoczony!

Sarius 2019-04-25 19:39:26 +0

Ing to bank jakiego potrzebowałem, polecam wszystkim, nie zawiedziecie się.

Pinki555 2019-03-19 21:16:25 +0

Jak to mówią w reklamie, "liczą się ludzie" i dało się to odczuć, jak miałem problemy finansowe i potrzebowałem taniej pożyczki. Dzięki temu zyskali nowego klienta :)

Grzesiek 2018-08-14 17:37:55 +0

Wszystkie konta w jednym, firmowe, walutowe, oszczędnościowe. Bardzo przejrzysta strona. Trochę opłat jest, np. za kartę ale na szczęście niewielkie. Cztery gwiazdki za funkcjonowanie strony.

IgaR 2018-08-13 16:35:44 +0

Jeden z lepszych banków na rynku.

myfavourite 2017-02-09 14:51:15 +0

Jeden z lepszych banków na rynku.

myfavourite 2017-02-09 14:51:12 +0

Ja mam u nich konto oszczędnościowe i jestem zadowolona.

malika 2017-01-12 07:43:56 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności