ING Bank Śląski

ING Bank Śląski

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o ING Bank Śląski. ING Bank Śląski rozpoczął swoją działalność na rynku polskim w 1989 roku. Oferta kont bankowych jest skierowana do różnych grup klientów - studenci, pracownicy, zamożniejsi klienci itd. Oferta: "Konto ING Direct Business" - jest to rachunek dla spółek kapitałowych, spółek osobowych o rocznym przychodzie ponad 1,2 mln euro. "Otwarte konto oszczędnościowe"- Konto charakteryzuje się niezmiennym oprocentowaniem na poziomie 2% przez 4 miesiące. Założenie i prowadzenie rachunku jest darmowe. "Konto z Lwem Direct" - Jest to wielofunkcyjne konto bankowe skierowane do klientów którzy większość operacji bankowych wykonują samodzielnie. "Konto Direct dla Firmy" - Konto dedykowane przedsiębiorcom.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o ING Bank Śląski

Jak to mówią w reklamie, "liczą się ludzie" i dało się to odczuć, jak...

Wszystkie konta w jednym, firmowe, walutowe, oszczędnościowe. Bardzo...

Jeden z lepszych banków na rynku.

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 5 recenzji

5

Jak to mówią w reklamie, "liczą się ludzie" i dało się to odczuć, jak miałem problemy finansowe i potrzebowałem taniej pożyczki. Dzięki temu zyskali nowego klienta :)

Grzesiek 2018-08-14 17:37:55

Wszystkie konta w jednym, firmowe, walutowe, oszczędnościowe. Bardzo przejrzysta strona. Trochę opłat jest, np. za kartę ale na szczęście niewielkie. Cztery gwiazdki za funkcjonowanie strony.

IgaR 2018-08-13 16:35:44

myfavourite 2017-02-09 14:51:15

myfavourite 2017-02-09 14:51:12

Ja mam u nich konto oszczędnościowe i jestem zadowolona.

malika 2017-01-12 07:43:56

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter