Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`) - czy warto?

Zanim zdecydujesz się na Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`) sprawdź opinie.

Zalety:

atrakcyjna cena
duże ekonomiczne opakowanie
skutecznie usuwa wszystkie lakiery

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)":

U mnie w domu zawsze był ten zmywacz. Jest zdrowy dla paznokci, a działa bardzo...
Fajny zmywacz za nieduże pieniądze, ale warto zainwestować w taki sam, tylko bez acetonu....
Zmywacz znajdziemy w rossmanie i mogę zapewnić,że jest doskonały. Zmywa lakier z paznokci idealnie....

Wszystkie opinie o Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`) (6):

Ridoldo 3 lata temu U mnie w domu zawsze był ten zmywacz. Jest zdrowy dla paznokci, a działa bardzo dobrze!
0
emkaXo 4 lata temu Fajny zmywacz za nieduże pieniądze, ale warto zainwestować w taki sam, tylko bez acetonu. :)
0
elena 4 lata temu Zmywacz znajdziemy w rossmanie i mogę zapewnić,że jest doskonały. Zmywa lakier z paznokci idealnie.
0
beata94 4 lata temu Jest tani i dobrze zmywa lakier, najlepszy zmywacz :)
0
antra 5 lat temu Kupiłam go ze względu na cenę, nie zauważyłam żadnych szkodliwych skutków więc jest ok.
0
myfavourite 5 lat temu Tani, skuteczny, nie niszczy płytki paznokcia. Nie ma sensu szukać czegoś innego :)
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności