Kaspersky

Kaspersky

Kaspersky zajmuję się tworzeniem oprogramowań zabezpieczających komputery mi.in. oprogramowania antywirusowe.

Zalety

- Szeroka skala działań
- Bardzo dobre opinie klientów
- Duża popularność

Wady

Ostatnie 3 opinie o Kaspersky

Szukałam od pewnego czasu dobrego programu antywirusowego i trafiłam na...

Moja opinia o programie Kaspersky jest pozytywna, mam go zainstalowanego od 2...

Świetny antywirus, uchronił mnie już nie raz przed trojanami i innym...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 7 recenzji

5

Szukałam od pewnego czasu dobrego programu antywirusowego i trafiłam na Kaspersky. Cieszy się on dużą popularnością i ma bardzo dobre opinie więc skusiłam się, mam nadzieje, że się nie zawiodę. Czy u państwa wystąpiły jakieś problemy związane z tym programem?

Magdalena 2018-10-23 16:49:39 +0

Moja opinia o programie Kaspersky jest pozytywna, mam go zainstalowanego od 2 lat na swoim komputerze domowym i wyłapał kilka wirusów. Polecam

cold 2018-10-20 10:17:39 +0

Świetny antywirus, uchronił mnie już nie raz przed trojanami i innym oprogramowaniem szpiegowskim. Polecam wszystkim.

Ania 2018-08-13 18:01:21 +0

Niezawodny program, dobrze się sprawuje i nie mam żadnych zastrzeżeń co do skuteczności ochrony przed wirusami.

goto32 2018-03-06 09:38:15 +0

Kaspersky chroni mój komputer od lat. Nigdy się na nim nie zawiodłem i mogę go wszystkim polecić.

kornel 2018-02-19 08:00:06 +0

Mój ulubiony program antywirusowy, niezawodny od lat.

frodka 2018-02-05 10:22:21 +0

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z platformy internetowej Kaspersky zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć.

cold 2018-02-02 10:03:17 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności