Kei.pl - czy warto?

Kei.pl to Hosting stron WWW. Serwis świadczy usługi w oparciu o własne Centrum Danych z serwerownią zlokalizowaną w Polsce.

Zalety:

- Bezpieczeństwo serwerów
- Pomoc techniczna 24/h
- Własne centrum danych

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Kei.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Kei.pl":

Moim zdaniem kei.pl to porządny hosting i współpracuję z nimi już kilka lat. Profesjonalna obsługa, kiedy miałem...
W kei.pl wziąłem serwer żeby poćwiczyć robienie stron internetowych, dość intuicyjna platforma, więc mogę...
Szukałem pewnego certyfikatu SSL, wybrałem ten z oferty Kei.pl i nie żałuję. Do tego jest to polska firma dlatego...

Wszystkie opinie o Kei.pl (5):

Maniek 3 lata temu Moim zdaniem kei.pl to porządny hosting i współpracuję z nimi już kilka lat. Profesjonalna obsługa, kiedy miałem problem pomogli, potrzebowałem certyfikat ssl również pomogli mi zainstalować.
0
Riker 3 lata temu W kei.pl wziąłem serwer żeby poćwiczyć robienie stron internetowych, dość intuicyjna platforma, więc mogę polecić każdemu. A jaka jest Wasza opinia o nich?
0
Listonosz15 3 lata temu Szukałem pewnego certyfikatu SSL, wybrałem ten z oferty Kei.pl i nie żałuję. Do tego jest to polska firma dlatego popieram ich działalność.
0
Aga 3 lata temu Hosting dobry, ale najważniejsze że firma polska zlokalizowana w Polsce. Oczywiście można korzystać z zagranicznych ale skoro jest wiarygodny polski hosting lepiej skorzystać z ich usług.
0
cold 4 lata temu Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o kei.pl
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności