Kei.pl

Kei.pl

Kei.pl to Hosting stron WWW. Serwis świadczy usługi w oparciu o własne Centrum Danych z serwerownią zlokalizowaną w Polsce.

Zalety

- Bezpieczeństwo serwerów
- Pomoc techniczna 24/h
- Własne centrum danych

Wady

Ostatnie 3 opinie o Kei.pl

Moim zdaniem kei.pl to porządny hosting i współpracuję z nimi już kilka...

W kei.pl wziąłem serwer żeby poćwiczyć robienie stron internetowych,...

Szukałem pewnego certyfikatu SSL, wybrałem ten z oferty Kei.pl i nie...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 5 recenzji

5

Moim zdaniem kei.pl to porządny hosting i współpracuję z nimi już kilka lat. Profesjonalna obsługa, kiedy miałem problem pomogli, potrzebowałem certyfikat ssl również pomogli mi zainstalować.

Maniek 2018-08-16 20:01:56 +0

W kei.pl wziąłem serwer żeby poćwiczyć robienie stron internetowych, dość intuicyjna platforma, więc mogę polecić każdemu. A jaka jest Wasza opinia o nich?

Riker 2018-08-16 10:02:27 +0

Szukałem pewnego certyfikatu SSL, wybrałem ten z oferty Kei.pl i nie żałuję. Do tego jest to polska firma dlatego popieram ich działalność.

Listonosz15 2018-08-15 10:23:49 +0

Hosting dobry, ale najważniejsze że firma polska zlokalizowana w Polsce. Oczywiście można korzystać z zagranicznych ale skoro jest wiarygodny polski hosting lepiej skorzystać z ich usług.

Aga 2018-08-13 18:13:14 +0

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o kei.pl

cold 2018-02-02 10:11:40 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności