KLIKOCHRON - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "KLIKOCHRON". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "KLIKOCHRON":

Nie polecam - to zwykli oszuści. W czasie obowiązywania gwarancji na telefon- zakres przypadków jakie obejmuje...
Ubezpieczyłam dom w KLIKOCHRON od nieszczęśliwych wypadków i jestem w miarę zadowolona. Ceny podobne do...
Wielką zaletą klikocrhonu jest to że można u nich ubiezpieczyć prawie wszystko. Mają konkurencyjne ceny, dlatego...

Wszystkie opinie o KLIKOCHRON (7):

Lela 2 lata temu Nie polecam - to zwykli oszuści. W czasie obowiązywania gwarancji na telefon- zakres przypadków jakie obejmuje ubezpieczenie jest znacznie węższy. Okazuje się, że lista przypadków, w których wniosek jest odrzucany jest tak długa, że zawsze się znajdzie jakiś powód dla odmowy wypłaty odszkodowania. JAK NAJDALEJ OD TAKICH KANCIARZY!!!!
0
Jolka 3 lata temu Ubezpieczyłam dom w KLIKOCHRON od nieszczęśliwych wypadków i jestem w miarę zadowolona. Ceny podobne do konkurencji.
0
Aga1 3 lata temu Wielką zaletą klikocrhonu jest to że można u nich ubiezpieczyć prawie wszystko. Mają konkurencyjne ceny, dlatego korzystam z ich usług. Polecam!
0
johnson 4 lata temu Mój Tata zawsze ubezpieczał wszystko w KLIKOCHRONIE. Po mojej pierwszej wizycie w tej firmie już wiem czym sie kierował. Mają super ofertę. Polecam!
0
zbigniew 4 lata temu Długo szukałem dobrego ubezpieczenia, na szczęście znajomy polecił mi KLIKOCHRON. Dziś jestem stałym i zadowolonym klientem tej firmy!
0
krzychu 4 lata temu polecam, w szybki sposób ubezpieczyłem rtv w domu.
0
myfavourite 5 lat temu Szybko, bez zbędnych formalności można ubezpieczyć dowolny produkt.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności