kolczykarnia.pl

kolczykarnia.pl - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o sklepie internetowym kolczykarnia.pl

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "kolczykarnia.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "kolczykarnia.pl":

Fajna strona, duży wybór kolczyków i bransoletek, śliczne zestawy prezentowe w pięknych opakowaniach, można...
Śliczna biżuteria dla kobiet w każdym wieku.
Piękna i uniwersalna biżuteria dla eleganckich pań.

Wszystkie opinie o kolczykarnia.pl (7):

Magdalena 3 lata temu Fajna strona, duży wybór kolczyków i bransoletek, śliczne zestawy prezentowe w pięknych opakowaniach, można zakupić również ozdoby z masy solnej, ogólnie mówiąc jest bardzo dużo ciekawych i przede wszystkim tanich rzeczy. Serdecznie polecam i zachęcam do odwiedzenia strony.
0
ameba 4 lata temu Śliczna biżuteria dla kobiet w każdym wieku.
0
fidem 4 lata temu Piękna i uniwersalna biżuteria dla eleganckich pań.
0
trymson 4 lata temu Stronę poleciła mi siostra, ponieważ szukałam oryginalnego prezentu na urodziny dla dziewczyny. Muszę przyznać, że ceny są niskie, a produkty bardzo ładne. Polecam piękne zakładki do książek.
0
mada91 4 lata temu Kupiłam na kolczykarni piękne koczyki i wszystkie koleżanki bardzo chwalą mój zakup :)
0
saiff 4 lata temu Zgadzam się piękna oryginalna biżuteria. W sam raz na nietuzinkowy prezent dla dziewczyny :D
0
cold 5 lat temu Piękna autorska biżuteria. Ciężko wybrać tylko jedną rzecz ;)
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności