Lajt Mobile

Lajt Mobile

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Lajt Mobile. To marka należąca do Telestrada S.A. Opiera się o infrastrukturę Plus. Lajt Mobile oferuję pakiety na kartę oraz na abonament dla klientów indywidualnych oraz firm.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o Lajt Mobile

Zabawne jest to, że nawet jak wpiszemy w przeglądarkę google lajt mobile, to...

Jestem wraz z żoną (dwa telefony) w Lajt Mobile ponad rok.Nigdy nie było...

Chyba źle trafił z siecią, bo oferta lajt mobile jest jak najbardziej w...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 7 recenzji

avatar

Zabawne jest to, że nawet jak wpiszemy w przeglądarkę google lajt mobile, to pierwszy link kieruje nas do innej sieci. To tylko potwierdza jak małą siecią jest lajt mobile i warto się zastanowić czy dadzą radę zaskoczyć nas pozytywnie swoimi usługami.

baca 2019-03-25 19:53:14 +0

avatar

Jestem wraz z żoną (dwa telefony) w Lajt Mobile ponad rok.Nigdy nie było żadnych problemów.Uważamy że jest to firma najtańsza.Uczciwość jest tu normą.Strona internetowa czytelna, przejrzysta.Ważne jest to że firma jest polska.Polecam.

792194603 2019-03-07 16:00:42 +0

avatar

Chyba źle trafił z siecią, bo oferta lajt mobile jest jak najbardziej w porządku. Czasami tak bywa, że raz niefortunnie się trafi i wyrabia się niepotrzebnie złą opinię na temat sieci.

elixir 2019-02-21 20:55:17 +0

avatar

Czy ktoś mógłby potwierdzić opinię lopez co do Lajt Mobile? Podoba mi się ich oferta ale z tego co mówi kolega to jest jakiś koszmar.

Olaf 2018-08-16 13:57:27 +0

avatar

UWAGA!!!

Szczególnie mocno odradzam LAJT MOBILE !!!

MOJA historia będzie taka..z przeniesieniem nr sprawa trochę przedłużyła się,z ich winy,ale byłem cierpliwy,termin realizacji wyniósł 10dni,ale OK..po ok. miesiącu użytkowania znienacka miałem zablokowane połączenia wychodzące smsy i mmsy,nadmieniam,ze 1szy rachunek opłacony w terminie..dodzwonienie się i pisanie jest bez odzewu-odgórnie ignorują pomoc..w końcu udało mi się dodzwonić,pani na infolinii przyjmująca moje zgłoszenie sprawiała wrażenie osoby ,która pracuje u nich 1szy dzień lub jest na zastępstwie z akoleżankę;-)pal sześć..tel odblokowali mi po ok. 24h..szok!nie uzasadnili przy czym co było przyczyną..to było 9 kwietnia ,pomyślałem awaria systemu,hakerzy,wirus..raz może się zdarzyć! mija 10dni ,znowu to samo!! znowu blokada,jest godzina 17.30 -dział techniczny u nich czynny do 17ej ( potem idą chyba na piwo),nic nie można zrobić,muszę czekać do jutra-takie info dostałem na infolini- awaria usunięta po ok 21godz.- dramat ,zostałem znowu dzięki tej firmie bez tel..złożyłem reklamację,tym razem hurtowo za te dwie awarie leżące po ich stronie,w formie zadośćuczynienia przyznali 1,22 zł rabatu przy następnym abonamencie-toż to góra złota-gdzie w sumie licząc całość CZTERY niepełne dni pozbawili mnie kontaktu ze światem..myślę sobie-mam umowę jeszcze niecałe 9 m-cy dotrwam;-)i może to mnie już spotkało ostatni raz..mija niewiele czasu tj jest 7 maja 16,30 tadadam!!! i znowu to samo..najpierw blokada sms i mms ,po ok 10 minutach blokują połaczenia wychodzące!!! zostało mi tylko od kogoś odbierać telefony..HORROR LUDZIE !! uzupełniam kartę w playu,dzwonię do nich na infolinię,piszę przez chat,pisze maile i nadal mam blokadę numeru!!! to jest nie do uwierzenia..mamy XXI wiek 2018 rok,a te barany - mija już prawie 72h, nie usunęli blokady- awarii leżącej po ich stronie..kilkadziesiat razy dzwoniąc do nich słyszę tylko ,że sprawa jest analizowana,w trakcie sprawdzania bleble pla pla..

jeśli nie chcecie przeżyć takiego Olewania klienta,lekceważenia to jest wielu operatorów,wybierzcie innego,na pewno nie LAJT MOBILE..olewają klienta na każdym kroku..

PS.dostałem w trakcie tej całej afery ciekawego maile od nich z DOK,cytuję;

Witam,
Sprawa jest w dalszym ciągu w Dziale Technicznym
celem weryfikacji. Niestety nie otrzymaliśmy jeszcze konkretnej
przyczyny zaistniałej sytuacji.
Z uwagi na częste występowanie problemu, możemy zaproponować
wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron, bez żadnych
konsekwencji finansowych.
Wówczas umowa zostanie wypowiedziana bez naliczenia kary.


W załączniku przesyłam pismo, które należy wypełnić jeśli jest
Pan zainteresowany takim rozwiązaniem.


w czasie gdy sieci gsm biją się o klientów ,oni proponują rozwiązanie umowy

NIE WIERZĘ DOSŁOWNIE!!! TO SIĘ NIE DZIEJE NAPRAWDĘ CHYBA..

resztę pozostawiam do osądzenia przez internautów;-))i niedoszłych klientów sieci LAJT MOBILE

pozdrawiam

lopez 2018-05-10 13:23:26 +0

avatar

Kolega mi mówił że się u nich opłaca i mają dobry zasięg.

ElKonrado 2017-10-02 20:54:14 +0

avatar

Mało chyba się reklamują bo o nich nie słyszałam.

sheistheone 2017-01-13 10:53:33 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności