ŁATWY KREDYT

ŁATWY KREDYT - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o ŁATWY KREDYT. ŁATWY KREDYT działa od ponad 2 lat i tym samym zajmuje czołowe miejsce w rankingach. Koszt pożyczki na 2000 zł wyniesie 440 zł. Prowizja porównywalna jak w wielu innych firmach pozabankowych. Darmowa chwilówka może wynieść maksymalnie 1000 zł na okres jednego miesiąca dla nowego klienta. Jeśli nie spłacisz pożyczki na czas, za przedłużenie spłaty na kolejne 30 dni zapłacisz około 220 zł.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "ŁATWY KREDYT". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "ŁATWY KREDYT":

Nie wiem o jakiej konkurencji mówisz Kreczi, ale Łatwy Kredyt to na prawdę dobre miejsce aby czasem pożyczyć...
U konkurencji dużo niższe opłaty za pożyczkę.
Zaciągnąłem u nich kredyt i niestety pewna sytuacja skomplikowała moją spłatę. Na szczęście można było ją...

Wszystkie opinie o ŁATWY KREDYT (6):

avatar
Olaf 3 lata temu Nie wiem o jakiej konkurencji mówisz Kreczi, ale Łatwy Kredyt to na prawdę dobre miejsce aby czasem pożyczyć gotówkę. Gdy brakuje mi kilu stówek do pierwszego nie boje się u nich pożyczyć, sprawdzone miejsce.
0
avatar
Kreczi 3 lata temu U konkurencji dużo niższe opłaty za pożyczkę.
0
avatar
cherrytom 4 lata temu Zaciągnąłem u nich kredyt i niestety pewna sytuacja skomplikowała moją spłatę. Na szczęście można było ją przedłużyć, co mnie ucieszyło i zażegnało komplikację. Naprawdę warto skorzystać z ich usług.
0
avatar
MartaZ 4 lata temu Dobrze że mają pierwszą darmową. Bardzo mi to pomogło gdy zabrakło mi do '10-tego'. Szybki przelew, fachowa obsługa, to lubie i wam też polecam.
0
avatar
antos6 4 lata temu Ich nazwa naprawdę odzwierciedla usługi świadczone przez nich. Wziąłem kredyt i wszystko przebiegło szybko i sprawnie z czego jestem zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!
0
avatar
malika 5 lat temu Ja dostałam pieniądze w ciągu 30 minut ale mimo wszystko bez żadnych problemów.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności