LINK4 - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o LINK4. LINK4 działa na polskim rynku od 2003 r. Oferuje ubezpieczenie samochodu, mieszkania i podróży. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "LINK4". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "LINK4":

Czekałem na naprawę samochodu prawie miesiąc, bo link4 nie dogadało się z firmą naprawiającą i odrzucaopinię...
Ubezpieczam samochód z LINK4. Na szczęście, jeszcze nie musiałam z niego korzystać. :)...
Cała moja rodzina ubezpiecza auta w LINK4 i są zadowoleni. Nawet moi dziadkowie ubezpieczyli tam swoją podróż za...

Wszystkie opinie o LINK4 (8):

Franek 3 lata temu Czekałem na naprawę samochodu prawie miesiąc, bo link4 nie dogadało się z firmą naprawiającą i odrzucaopinię rzeczoznawców. Nie polecam link4
0
olciaxx 4 lata temu Ubezpieczam samochód z LINK4. Na szczęście, jeszcze nie musiałam z niego korzystać. :)
0
raciborz 4 lata temu Cała moja rodzina ubezpiecza auta w LINK4 i są zadowoleni. Nawet moi dziadkowie ubezpieczyli tam swoją podróż za granicę. Gorąco polecam!
0
radoro 4 lata temu Odkąd pamiętam ubezpieczam sie w LINK4. Jeszcze nigdy nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności, a wręcz przeciwnie, oferują super usługi i przystępne ceny. Polecam!
0
fantast 4 lata temu Zadzwoniłem by ubezpieczyć nowe mieszkanie. Wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Firma godna polecenia!
0
ElKonrado 4 lata temu Współpracuję z tą firmą od 5 lat, ubezpieczyłem dom i samochód. Jestem zadowolony z ich usług.
0
penek 5 lat temu Według mojej opinii, mają atrakcyjne oferty ubezpieczenia dla osób podróżujących.
0
malika 5 lat temu Moje doświadczenie z tą firmą jest pozytywne, wyróżnia się doświadczeniem i ma dobre podejście do klienta oraz dobre ceny.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności