Lycamobile - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Lycamobile. Lycamobile to wirtualny operator telefonii komórkowej który działa w 19 krajach. Oferta opiera się wyłącznie na prepaid (na kartę).

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Lycamobile". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Lycamobile":

Nie przysyłają smsów o zasileniu numeru kwotą, za to sms ponaglający do doładowania (jak zapomnisz włączyć...
Tak jak już inni zauważyli Biuro Obsługi klienta działa na żenująco niskim poziomie. Obsługiwał mnie dzisiaj,...
W lycamobile jest bardzo dużo różnych pakietów do wybrania, każdy może tam znaleźć opcję odpowiednią dla...

Wszystkie opinie o Lycamobile (19):

Aloe 2 lata temu Tak jak już inni zauważyli Biuro Obsługi klienta działa na żenująco niskim poziomie. Obsługiwał mnie dzisiaj, tj. 05.07.2019r., od godz. 11,56 niejaki p.Norbert, który nie zamierzał słuchać w jakiej sprawie klient dzwoni, strofując co chwilę wypowiedź klienta, ignorująco przerywał słuchanie poprzez odłożenie słuchawek na bok, aby nie słuchać, bo "to on prowadzi tutaj rozmowę", po czym i tak nie umiał pomóc i się rozłączył. Ignoranckie, chamskie, nieprofesjonalne, a do tego niekompetentne, marnujące czas klienta zachowanie p.Norberta nadaje się do nagłośnienia w mediach. Jak wynika z informacji od p.Norberta pakiet "Wszystko w jednym XL" (49zł) w Lycamobile nie będzie działać w Bułgarii. STRATA MOICH PIENIĘDZY!!! OSTRZEŻENIE!!! Nie polecam korzystania z usług tej sieci bo informacje handlowe na ich stronie wprowadzają w błąd!
2
juras 3 lata temu Nie chce mi się nawet pisać całej sytuacji, bo jest żenująca, odniosę się do obsługi klienta lycamobile, która jest na bardzo niskim poziomie. Konsultanci zamiast pomóc celowo wprowadzają w błąd.
2
Olaf 3 lata temu Niestety miałem problemy z lycamobile, za każdym razem jak ustawię sieć ręcznie na Vodafone.de.4G to po chwili znowu sam przestawia mi na inną i internet działa bardzo wolno, nie polecam.
1
Kubi 3 lata temu W Polsce są lepsze firmy. Lycamobile lepsze gdy ktoś rozmawia za granicą lub ma kogoś za granicą.
1
bts 1 rok temu Nie przysyłają smsów o zasileniu numeru kwotą, za to sms ponaglający do doładowania (jak zapomnisz włączyć promocji i Ci wyżre środki w kilka godzin) owszem. Na zakończenie dowiesz się że jesteś ubezwłasnowolnionym kretynem: "..zostań w domy i bądź bezpieczny". (tak zwracają się rodzice do swoich małych dzieci, lub totalitarny rząd do swoich niewolników z założenia niepełnosprawnych umysłowo).
0
pegaz 3 lata temu W lycamobile jest bardzo dużo różnych pakietów do wybrania, każdy może tam znaleźć opcję odpowiednią dla niego. Ja potrzebuję internet, a mało dzwonię i smsuje, dlatego wybieram taki pakiet i jestem zadowolony z niego.
0
Pantera9 3 lata temu Z tego co widziałem to ostatnio są dość wysoko w rankingach dzięki dobrym ofertom, ale za to nie wiem czy mają dobry zasięg. Co mi z tego że będę miał darmowe rozmowy i dużo internetu jak będzie problem z połączeniem.
0
Riker 3 lata temu Naprawdę dobra sieć, ale muszę dać 3 gwiazdki za likwidację usługi mobilnego internetu oraz zmniejszenie ilości GB w pakietach na smartfony.
0
Aga1 3 lata temu Muszę powiedzieć że ceny rozmów zagranicznych są bardzo tanie i opłacalne. Nie znalazłam innej takiej sieci, w której mogę rozmawiać z rodziną tak tanio.
0
Michal 3 lata temu Widzę że sieć ma świetne opinie, ale rok temu, sam o niej nie słyszalem zbyt wiele, ktoś może powiedzieć coś więcej jak to wygląda teraz?
0
folks 3 lata temu Jeśli ktoś ma rodzinę za granicą to okej, ale na Polskim rynku nie jest najlepsza.
0
monika121316 4 lata temu Sieć jest bardzo atrakcyjna z uwagi na ofertę. Połączenia są tanie i szybkie, żadnych problemów i zakłóceń.
0
krzychu 4 lata temu polecam, przede wszystkim dostępny i ma fajne ceny.
0
Joanna 4 lata temu Korzystałam we Włoszech. Mają bardzo dobry zasięg. To świetna opcja żeby dzwonić do bliskich z zagranicy.
0
klaste1996 4 lata temu Dobre jeśli chcemy się skontaktować z bliskimi za granic nie ponosząc za to olbrzymich opłat. @tomasi Oczywiście, że warto. Ja jestem zadowolona z usług Lycamobile.
0
tomasi 4 lata temu A ja spotkałem się ze skrajnymi opiniami i nie wiem czy warto.
0
Teresa 4 lata temu Czy w Hiszpanii też działa ta sieć? :D
0
cold 5 lat temu Tanie połączenia międzynarodowe :)
0
sheistheone 5 lat temu Jak byłam w Anglii to korzystałam z tej sieci ze względu na atrakcyjne warunki połączeń z zagranicy.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności