mBank - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o mBank. mBank rozpoczął swoją działalność w 2000 roku. Oferta: " eKonto w mBanku"- Jeden z najbardziej popularnych rachunków w Polsce. Bank oferuje dwa warianty eKonta: standard oraz plus. "Rachunek eMAX Walutowy"- Konto które może być prowadzone w euro, dolarach, funtach brytyjskich lub w frankach szwajcarskich. "mBiznes konto Standard" -Rachunek dla przedsiębiorców, spółek, fundacji, stowarzyszeń i spółdzielni eKonto m - Oferta skierowana już dla osób które ukończyły 13 lat.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "mBank". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "mBank":

Dno,stosuja manipulacje ,moderuja negatywne opinie.W sieci jest mnóstwo opini o MBANK,żadna nie jest...
Jestem bardzo zadowolona z obsługi mbanku, ostatnio chciałam uzyskać informacje na temat płatności kartą w innych...
Czy ktoś wie jakie wpłatomaty są teraz darmowe w mbanku? Kiedyś był euronet, ale zapłaciłem prowizję, jak...

Wszystkie opinie o mBank (26):

avatar
Bzk 2 lata temu Dno,stosuja manipulacje ,moderuja negatywne opinie.W sieci jest mnóstwo opini o MBANK,żadna nie jest pozytywna.
0
avatar
Monia5 3 lata temu Jestem bardzo zadowolona z obsługi mbanku, ostatnio chciałam uzyskać informacje na temat płatności kartą w innych krajach w UE i wszystkiego dowiedziałam się przez internet, nie musiałam dzwonić na infolinie, płacić niepotrzebnie za drogie połączenia, tylko wszystko wygodnie przez chat internetowy.
0
avatar
pysiomisio 3 lata temu Czy ktoś wie jakie wpłatomaty są teraz darmowe w mbanku? Kiedyś był euronet, ale zapłaciłem prowizję, jak wpłaciłem tam pieniądze przedwczoraj, więc nie wiem czy coś się zmieniło?
0
avatar
Armag 3 lata temu Korzystanie z aplikacji mBanku na smarfonie jest mega wygodne. Wiele płatności wykonuję za pomocą telefonu, jest bardzo wygodnie, szybko i nic za to nie płacę.
0
avatar
pegaz 3 lata temu Jeśli masz konto dla młodych do 26 lat, to wypłaty darmowe od 50zł, a w pozostałych przypadkach od 100zł.
0
avatar
szkolny 3 lata temu Aplikacja mobilna mBanku jest bardzo fajna, a o bezpieczeństwo się nie martwię, bo co chwile widzę jakieś aktualizację. Oprócz tego mogę wypłacać z wszystkich bankomatów!
0
avatar
Pinki555 3 lata temu Mam pytanie odnośnie wypłat w bankomatach. Jestem klientem mBanku i wiem, że teoretycznie mogę wypłacać z wszystkich bankomatów bez prowizji, ale od jakiejś kwoty no i właśne chciałem zapytać od jakiej?
0
avatar
blindek 3 lata temu Same plusy, prowadzenie konta 0zł, wypłaty z wszystkich bankomatów powyżej 100zł za 0zł. Polecam mBank!
0
avatar
Szybki 3 lata temu Jestem zadowolony z usług mbanku. 0zł za prowadzenie konta i przelewy. Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja na telefon dzięki której mogę bardzo szybko dokonywać wiele płatności. Polecam!
0
avatar
Franek 3 lata temu W mBanku mam wypłaty z wsyzstkich bankomatów za darmo i konto za 0zł. Dodatkowo jak zakładałem konto, to brat za polecenie mnie dostał 100zł, chyba dalej mają tą promocję.
0
avatar
Pantera9 3 lata temu Bardzo ciekawy jest mBank, gdy kliknąłem przez przypadek stronę z kredytem na koncie mBank i wyłączyłem bo to była przecież pomyłka, to chwilę po tym zadzwoniła do mnie miła Pani i próbowała mi wcisnąć kredyt, bo przecież byłem na ich stronie..
0
avatar
Olaf 3 lata temu Szkoda trochę, że nie można już za darmo wypłacać małych kwot w euronetach, zawsze mi się to podobało w mbanku, że mogłem wybrać niedużą kwotę gotówki. Osobiście nie lubię nosić dużo przy sobie, bo częściej płacę kartą.
0
avatar
Riker 3 lata temu Każdy bank ma jakieś ostrzeżenia o zagrożeniach, to normalne, w innych bankach też się to spotyka. Ja jestem zadowolony z mbanku, mam o nich dobrą opinię, nie zawiedli mnie nigdy.
0
avatar
Aga1 3 lata temu Wydaje mi się, że trzeba mieć na prawdę pecha, żeby to Ciebie dotyczyło. Raczej nie okradną Cię, bo bank ma zabezpieczenia, no chyba że nie uważasz z hasłem do banku to już twój problem.
0
avatar
Grzesiek 3 lata temu Właśnie wyczytałam, że jak ktoś przejmie mój login, hasło i podrobi kartę sim, to może wyjąć z mojego konta nawet 10000zł. Czy w innych bankach też są takie niebezpieczeństwa??
0
avatar
Michal 3 lata temu Jestem ich klientem od dawna i wypłaty z bankomatów mam za 0zł, szkoda że podwyższają minimalną kwotę darmowej wypłaty oraz mniej współpracują z euronetem, teraz przeszli na planetcash.
0
avatar
Kubi 3 lata temu Bardzo podoba mi się ich aplikacja mobilna, ułatwia mi wiele i zaoszczędzam dzięki niej dużo czasu. A Wam co się podoba najbardziej w mBanku?
0
avatar
folks 3 lata temu Według mnie najlepszy bank dla młodych! Wypłaty z bankomatów darmowe, prowadzenie konta darmowe, czego chcieć więcej! Zna ktoś jakąś lepszą ofertę dla studentów?
0
avatar
Tix 3 lata temu Mój pierwszy bank i wciąż jestem szczęśliwym klientem, bardzo fajna oferta dla młodych, posiadają też aplikację na telefon, z której chętnie korzystam. Polecam!
0
avatar
amiti 4 lata temu Lubie ten bank, korzystam z jego usług od wielu lat i nie zamierzam go wymieniać na żaden inny.
0
avatar
olciaxx 4 lata temu Mój bank od lat. Wszytko jest ok, obsługa klienta również na piąteczkę. Zawsze doradzą i nie naciągają na niepotrzebne koszty.
0
avatar
frodka 4 lata temu Bardzo dobry bank, korzystam z niego od lat i nigdy się nie zawiodłam.
0
avatar
emkaXo 4 lata temu Mój niezmiennie ulubiony bank od kilku lat, polecam serdecznie.
0
avatar
tyzik 4 lata temu Polecam, bo mają bardzo niskie opłaty za prowadzenie konta i posiadanie karty. Nigdy nie miałam żadnych problemów z tym bankiem, nawet w kwestii uzyskania kredytu.
0
avatar
cold 4 lata temu Bank godny polecenia!
0
avatar
malika 5 lat temu ja za eKonto płace tylko 5 zł miesięcznie za wypłatę z bankomatu.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności