Miralash - czy warto?

Miralash to odżywka do rzęs, która cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Formuła Miralash sprawia,że rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i zdrowsze. Miralash został wzbogacony o naturalne ekstrakty między innymi z żeń-szenia i pokrzywy zwyczajnej zapewniając przy tym ochronę wokół oczu, dlatego odżywka jest w pełni bezpieczna dla zdrowia.

Zalety:

- Rzęsy stają się dłuższe, gęstsze i zdrowsze
- Odżywka jest bezpieczna dla zdrowia

Wady:

- wysoka cena

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Miralash". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Miralash":

U mojej żony był zauważalny efekt i wzrost rzęs. Stały się gęstsze, dłuższe i ciemniejsze, a do tego miralash...
Nie zauważyłam jakichś super efektów u siebie, może trochę ale bez przesady. Miralash poleciła mi znajoma, ale u...
Moje rzęsy wygladaly okropnie dlatego szukalam na to jakiegos sposobu. Rozwiazaniem okazal sie Miralash. super...

Wszystkie opinie o Miralash (5):

rybak 3 lata temu U mojej żony był zauważalny efekt i wzrost rzęs. Stały się gęstsze, dłuższe i ciemniejsze, a do tego miralash nie spowodował u niej żadnych negatywnych skutków.
0
Aga1 3 lata temu Nie zauważyłam jakichś super efektów u siebie, może trochę ale bez przesady. Miralash poleciła mi znajoma, ale u niej efekt był zniewalający.
0
mandzia1 4 lata temu Moje rzęsy wygladaly okropnie dlatego szukalam na to jakiegos sposobu. Rozwiazaniem okazal sie Miralash. super efekty
0
tyzik 4 lata temu Zawsze borykałam się z problemem brzydkich rzęs aż w końcu koleżanka poleciła mi coś, co powinno mi pomóc. Cena może i jest dość wysoka, ale da się to znieść, gdy po kilku tygodniach widać efekty. Polecam, bo ja jestem zadowolona.
0
Gochaa 4 lata temu Zapraszam do dodawania opinii na temat odżywki Miralash.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności