Mobile Usługi Bankowe

Mobile Usługi Bankowe

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usług Mobile Usługi Bankowe zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. Mobile Usługi Bankowe oferuje Konto "Freemium" czyli uniwersalny rachunek który jest dedykowany klientom wszystkich sieci komórkowych oraz Konto Premium. Główną zaletą Premium jest brak opłat za większość podstawowych operacji. Jest to rachunek skierowany do aktywnych klientów tzn. że należy często posługiwać się kartą aby uniknąć prowizji za prowadzenie konta.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Mobile Usługi Bankowe

Profesjonalna obsługa, konto za zero, dobrze oprocentowane lokaty. W żadnym...

Miałem u nich konto za 0zł, karta w teorii też darmowa, ale niestety trzeba...

Miałem u nich przez chwilę konto, ale postanowiłem wziąć w innym, bardziej...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 6 recenzji

5

Profesjonalna obsługa, konto za zero, dobrze oprocentowane lokaty. W żadnym innym banku nie zostałem przyjęty w tak przyjemny sposób. Zdecydowanie polecam T-mobile usługi bankowe.

Olaf 2018-08-16 13:50:03 +0

Miałem u nich konto za 0zł, karta w teorii też darmowa, ale niestety trzeba placić nią pewną kwotę każdego miesiąca, żeby była darmowa, dlatego podziękowałem za ich usługi i przenioslem się gdzieś indziej.

Grzesiek 2018-08-14 17:34:10 +0

Miałem u nich przez chwilę konto, ale postanowiłem wziąć w innym, bardziej znanym banku, bo mieli mało oddziałów.

Kubi 2018-08-14 09:17:08 +0

Niestety nie polecam, ze względu na opłatę za kartę. W innych bankach taka sama oferta z darmową kartą, więc nie ma co przepłacać.

folks 2018-08-13 22:27:40 +0

A ja korzystam z premium bo dużo korzystam z karty dlatego opłat brak. Dobrze wymyślili tę usługę. Polecam wszystkim

kajteko 2017-11-18 03:01:19 +0

Ja osobiście nie mam żadnych problemów z prowadzeniem Freemium.

malika 2017-01-12 08:57:02 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności