Mobile Vikings

Mobile Vikings

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Mobile Vikings. Oferta Mobile Vikings skupia się wyłącznie na pakietach na kartę. Jest to wirtualny operator który działa w Polsce za pośrednictwem infrastruktury sieci T-Mobile i Play.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Mobile Vikings

Też się wahałem i nie żałuję. Najlepsza sieć!

Według rankingów Mobile Vikings to najlepsza sieć obecnie, jeśli chodzi o...

Jak dla mnie najlepsza sieć na rynku, zawsze o krok przed innymi sieciami....

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 13 recenzji

5

Też się wahałem i nie żałuję. Najlepsza sieć!

jakubzaremba 2018-09-28 08:12:28 +0

Według rankingów Mobile Vikings to najlepsza sieć obecnie, jeśli chodzi o opłacalność. Sam się jeszcze waham czy przenieść do nich numer.

Pantera9 2018-08-17 18:25:42 +0

Jak dla mnie najlepsza sieć na rynku, zawsze o krok przed innymi sieciami. Mobile Vikings oferuje za 29zł stan nielimitowany rozmów i smsów, a do tego 15GB internetu. Jak ktoś szuka lepszej oferty to nie znajdzie.

Maniek 2018-08-16 19:24:49 +0

Wszyscy wymieniają kumulowany internet jako największa zaletę, a przecież nie tylko u nich tak jest. Czy może ktoś powiedzieć jak jest z zasięgiem, nie mieliście nigdy problemów?

Olaf 2018-08-16 14:04:41 +0

Mobile vikings to na prawdę dobra sieć. Mają super pakiety internetu, które się kumulują, bardzo mi to odpowiada. A Wam co się podoba u wikingów najbardziej?

Aga1 2018-08-15 19:32:53 +0

Mam u nich numer od niedawna, ale na razie wszystko w porządku. Przypasowała mi oferta z kumulowanym internetem, bo czasami potrzebuję dużo transferu a czasami mniej.

Listonosz15 2018-08-15 11:17:02 +0

Mają ciekawe oferty, ale jedno mnie zastanawia. Jak jest z zasięgiem w tej sieci? Mógłby ktoś powiedzieć kto ma u nich telefon?

Kubi 2018-08-14 09:29:37 +0

Ocena: 5.00 / 5

Jestem Vikingiem już od roku,mogę już coś o tym operatorze powiedzieć.Nigdy nie miałem żadnych problemów z połączeniami czy zasięgiem.Wszystkie zasady są na tyle jasne i zrozumiałe że nie musiałem korzystać z usług konsultanta.Oferta NoLimit jest już dzisiaj standartem,W tym temacie nie może być już żadnych wątpliwości.Oferta na kartę daje dodatkową pewność że nie można nikogo naciągnąć na wiadomości i połączenia premium,poza doładowaniem nie może być żadnych dodatkowych kosztów.Jednym słowem darmowe zabezpieczenie przed pomyłkami i naciągaczami.Rozliczenia transmisji danych są super,kumulacja pozostałych GB daje dodatkowe możliwości,nigdy nie wiadomo ile będziemy potrzebować a pozostałe nigdy nie przepadną.Mogę polecić z czystym sumieniem.Dodatkowo jest możliwość płatności punktami zdobywanymi za pomocą kodu referencyjnego.No właśnie proszę skorzystać z mojego kodu tD6ohbJ korzyści są obopólne.

jarex34 2018-07-25 06:58:37 +0

Oferta "No Limits" najlepsza na rynku, przebijają nawet Nju Mobile; niby Nju daje więcej GB po pół roku, ale... trzeba czekać pół roku; na start - MV zamiata. Byłem w Nju przez dwa miesiące, potem przeskoczyłem do MV, bo jednak optymalizacja ceny do jakości wygrywa, a samo przejście do MV zajęło mi mniej czasu niż pewnie mi zajmie pisanie tej opinii ;) Stosunek cena/jakość/zasięg bardzo dobry, zero problemów z zasięgiem w dużych miastach (we Wrocławiu LTE praktycznie cały czas), dobry zasięg w średnich miastach, w małych miejscowościach i na prowincji zasięg przynajmniej jest, co nie zawsze mogłem powiedzieć o Orange i czego nadal nie mogę powiedzieć o Plusie (w którym mam numer służbowy). Mocno polecam.

Rann 2018-03-23 11:16:49 +0

Cześć. Jestem w Mobile Vikings od sierpnia 2017 roku. Mogę zdecydowanie polecić tego Operatora. Miałem możliwość posiadania abonamentu u „największych graczy” ale dopiero Mobile Vikings spełnia moje oczekiwania.
Autodoładowanie z karty co miesiąc za 29 zł daje mi dodatkowe 2 GB internetu do 15 standardowych, czyli łącznie 17 GB co miesiąc które się kumulują z kolejnym miesiącem jak nie wykorzystasz. Ja na chwilę obecną mam już 65,6 GB i nie daję rady tego wykorzystać  . Prawdziwe NO LIMIT, smsy, mmsy, stacjonarne, komórki, bardzo dobry zasięg i prędkość Internetu.
Szczerze polecam i zapraszam do rodziny Vikingów. Jeżeli chcesz się przenieść dzięki mojej opinii proszę o podanie mojego kodu referencyjnego: ARdjrw .
Dzięki poleceniu mojej osoby zyskasz 19 punktów = 19 zł do wykorzystania na przyszłe doładowania

tomek 2018-01-08 08:07:11 +0

Mają całkiem przystępne ceny. Minusem jest brak ofert na abonament ale dla osób które nie chcą mieć umowy na czas określony jest to całkiem fajna sprawa. Ja jestem zadowolony - no i nazwa całkiem spoko ;)

krzychu 2017-10-09 10:00:47 +0

Nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje.

cold 2017-02-09 14:44:32 +0

Szkoda że nie maja oferty na abonament, tylko na kartę.

sheistheone 2017-01-13 11:03:58 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności