Mobile Vikings

Mobile Vikings - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Mobile Vikings. Oferta Mobile Vikings skupia się wyłącznie na pakietach na kartę. Jest to wirtualny operator który działa w Polsce za pośrednictwem infrastruktury sieci T-Mobile i Play.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Mobile Vikings". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Mobile Vikings":

Jestem Vikingiem ponad rok. Nie zachwycam się kumulacją internetu bo po co mi już ponad 100 GB. Natomiast zasięg i...
Starałem się dokładnie opisać sieć Viking mobile z perspektywy zwykłego użytkownika – DOCZYTAJ DO KOŃCA. Mam...
15GB internetu co miesiąc i to przechodzi na następny jak się nie wykorzysta. Najlepsza oferta na...

Wszystkie opinie o Mobile Vikings (18):

Paweł 3 lata temu Starałem się dokładnie opisać sieć Viking mobile z perspektywy zwykłego użytkownika – DOCZYTAJ DO KOŃCA. Mam ofertę no limit, płacę 25 zł miesięcznie, mam 15 GB Internetu dodatkowo dostałem 10GB za przeniesienie numeru. Wszystkie połączenia i SMS-y za darmo, stacjonarne za darmo, MMSy za darmo i co jest wielkim atutem niewykorzystane GB Internetu przechodzą na następny miesiąc, wiec można sobie uzbierać sporo GB i podczas wyjazdów korzystam z tel. jako hotspota i na laptopie można śmigać do woli. Z zasięgiem nie miałem nigdy problemu a Internet LTE działa bardzo sprawnie. Biuro obsługi jest rewelacyjne, młodzi ludzie, rozmawiają z Tobą na luzie, wszystko sprawnie załatwione, pisałem również przez Facebooka- odpowiadają od razu. Jeżeli z Twojego polecenia (masz swój specjalny kod) ktoś skorzysta i dołączy do Vikingów to masz 3 zł. taniej do rachunku co miesiąc a jeśli uzbierasz 5 osób to nasz zupełnie darmowo, po prostu nic nie płacisz co miesiąc :) Długo prześwietlałem różne oferty i wygrał Viking. Ważne jest dla mnie, że nie muszę wiązać się dwuletnią umową, kiedy chcę to mogę zrezygnować, miesiąc wypowiedzenia i do widzenia :) Aplikacja jest bardzo prosta i czytelna, a dodatkowo nie pobiera Internetu z Twojego Pakietu. Masz tam dokładne dokładny stan Internetu który Ci pozostał i niezbędne informacje. W aplikacji możesz ustawić sobie automatyczna płatność, co jest bardzo wygodne, co miesiąc Viking pobiera 25 zł a Ty masz spokój z robieniem comiesięcznych przelewów. Generalnie – rewelacyjna sieć. Proszę skorzystaj z mojego kodu polecającego, nic nie tracisz a ja mogę mieć trójaka taniej :) Pamiętaj – dobro wraca, kiedyś ktoś skorzysta z Twojego kodu, Vikingowie muszą sobie pomagać. Mój kod to adres mail: pawelburdon@wp.pl wpisz go w pole gdzie pytają czy jesteś tu z polecenia, doceń moją recenzję, pozdrawiam i życzę udanych podróży z VIKINGIEM, wsiadaj do Drakkaru i płyn :)
1
Józef 2 lata temu Jestem Vikingiem ponad rok. Nie zachwycam się kumulacją internetu bo po co mi już ponad 100 GB. Natomiast zasięg i moc sygnału jest tragiczna. Roaming krajowy to jedna wielka ściema, duże sieci preferują swoich abonentów. Wybór jednej aktualnie najlepszej sieci to porażka bo za chwilę ta sieć jest najsłabsza. Automatyczny wybór najlepszej sieci powoduje szybkie rozładowanie baterii bo smartfon cały czas przeszukuje okolice w poszukiwaniu sygnału. Mieszkam w dużym mieście i przy oknie mam 1-2 kreski a w głębi domu brak zasięgu. W Wieliczce mam domek i tam muszę sygnał łapać chodząc po ogrodzie. Ponieważ dla mnie ważny jest zasięg bo wystarcza mi 3-4 GB/mies, wyceniam MV na góra 3.
0
Pinki555 3 lata temu 15GB internetu co miesiąc i to przechodzi na następny jak się nie wykorzysta. Najlepsza oferta na rynku!
0
sulkosiu 3 lata temu Najlepsza i najbardziej się opłaca! Do tego za polecenie znajomych możemy dostać 19zł, a nasz polecony też dostanie 19zł na konto tylko za to, ze został nowy Vikingiem ;)
0
jakubzaremba 3 lata temu Też się wahałem i nie żałuję. Najlepsza sieć!
0
Franek 3 lata temu mam kartę w mobile viking i mnóstwo internetu co miesiąc, dużo oglądam filmów na yt, dlatego jest to najlepsza opcja dla mnie, inne pakiety by mi nie wystarczyły
0
Pantera9 3 lata temu Według rankingów Mobile Vikings to najlepsza sieć obecnie, jeśli chodzi o opłacalność. Sam się jeszcze waham czy przenieść do nich numer.
0
Maniek 3 lata temu Jak dla mnie najlepsza sieć na rynku, zawsze o krok przed innymi sieciami. Mobile Vikings oferuje za 29zł stan nielimitowany rozmów i smsów, a do tego 15GB internetu. Jak ktoś szuka lepszej oferty to nie znajdzie.
0
Olaf 3 lata temu Wszyscy wymieniają kumulowany internet jako największa zaletę, a przecież nie tylko u nich tak jest. Czy może ktoś powiedzieć jak jest z zasięgiem, nie mieliście nigdy problemów?
0
Aga1 3 lata temu Mobile vikings to na prawdę dobra sieć. Mają super pakiety internetu, które się kumulują, bardzo mi to odpowiada. A Wam co się podoba u wikingów najbardziej?
0
Listonosz15 3 lata temu Mam u nich numer od niedawna, ale na razie wszystko w porządku. Przypasowała mi oferta z kumulowanym internetem, bo czasami potrzebuję dużo transferu a czasami mniej.
0
Kubi 3 lata temu Mają ciekawe oferty, ale jedno mnie zastanawia. Jak jest z zasięgiem w tej sieci? Mógłby ktoś powiedzieć kto ma u nich telefon?
0
jarex34 4 lata temu Ocena: 5.00 / 5 Jestem Vikingiem już od roku,mogę już coś o tym operatorze powiedzieć.Nigdy nie miałem żadnych problemów z połączeniami czy zasięgiem.Wszystkie zasady są na tyle jasne i zrozumiałe że nie musiałem korzystać z usług konsultanta.Oferta NoLimit jest już dzisiaj standartem,W tym temacie nie może być już żadnych wątpliwości.Oferta na kartę daje dodatkową pewność że nie można nikogo naciągnąć na wiadomości i połączenia premium,poza doładowaniem nie może być żadnych dodatkowych kosztów.Jednym słowem darmowe zabezpieczenie przed pomyłkami i naciągaczami.Rozliczenia transmisji danych są super,kumulacja pozostałych GB daje dodatkowe możliwości,nigdy nie wiadomo ile będziemy potrzebować a pozostałe nigdy nie przepadną.Mogę polecić z czystym sumieniem.Dodatkowo jest możliwość płatności punktami zdobywanymi za pomocą kodu referencyjnego.No właśnie proszę skorzystać z mojego kodu tD6ohbJ korzyści są obopólne.
0
Rann 4 lata temu Oferta "No Limits" najlepsza na rynku, przebijają nawet Nju Mobile; niby Nju daje więcej GB po pół roku, ale... trzeba czekać pół roku; na start - MV zamiata. Byłem w Nju przez dwa miesiące, potem przeskoczyłem do MV, bo jednak optymalizacja ceny do jakości wygrywa, a samo przejście do MV zajęło mi mniej czasu niż pewnie mi zajmie pisanie tej opinii ;) Stosunek cena/jakość/zasięg bardzo dobry, zero problemów z zasięgiem w dużych miastach (we Wrocławiu LTE praktycznie cały czas), dobry zasięg w średnich miastach, w małych miejscowościach i na prowincji zasięg przynajmniej jest, co nie zawsze mogłem powiedzieć o Orange i czego nadal nie mogę powiedzieć o Plusie (w którym mam numer służbowy). Mocno polecam.
0
tomek 4 lata temu Cześć. Jestem w Mobile Vikings od sierpnia 2017 roku. Mogę zdecydowanie polecić tego Operatora. Miałem możliwość posiadania abonamentu u „największych graczy” ale dopiero Mobile Vikings spełnia moje oczekiwania. Autodoładowanie z karty co miesiąc za 29 zł daje mi dodatkowe 2 GB internetu do 15 standardowych, czyli łącznie 17 GB co miesiąc które się kumulują z kolejnym miesiącem jak nie wykorzystasz. Ja na chwilę obecną mam już 65,6 GB i nie daję rady tego wykorzystać  . Prawdziwe NO LIMIT, smsy, mmsy, stacjonarne, komórki, bardzo dobry zasięg i prędkość Internetu. Szczerze polecam i zapraszam do rodziny Vikingów. Jeżeli chcesz się przenieść dzięki mojej opinii proszę o podanie mojego kodu referencyjnego: ARdjrw . Dzięki poleceniu mojej osoby zyskasz 19 punktów = 19 zł do wykorzystania na przyszłe doładowania
0
krzychu 4 lata temu Mają całkiem przystępne ceny. Minusem jest brak ofert na abonament ale dla osób które nie chcą mieć umowy na czas określony jest to całkiem fajna sprawa. Ja jestem zadowolony - no i nazwa całkiem spoko ;)
0
cold 5 lat temu Nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje.
0
sheistheone 5 lat temu Szkoda że nie maja oferty na abonament, tylko na kartę.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności